Strona główna » aktualności
2016-12-22

Wielkogabarytowe tablice reklamowe Wrocław ul. Robotnicza

Wielkogabarytowe tablice reklamowe Wrocław ul. Robotnicza Dla jednej z firm recyklingowych we Wrocławiu wyprodukowaliśmy wielkogabarytowe tablice reklamowe. Wrocławski bilbord składa się z dwóch tablic reklamowych o wymiarze 3 x 5 m w układzie „V”, dodatkowo zamontowaliśmy oświetlenie LED. Ponad standardowa konstrukcja reklamowa wyróżnia tablice reklamowe się na tle innych szyldów przy ul Robotniczej we Wrocławiu.
2016-12-22

Oklejenie flot samochodowych Wrocław

Oklejenie flot samochodowych  Wrocław Świadczymy kompleksowe usługi związane z oklejaniem flot samochodowych.Poniżej przykładowa realizacja oklejania floty samochodowej oddziału GLS Wrocław.
2016-12-22

Reklama Świetlna Kępno F.M. Polak

Reklama Świetlna Kępno F.M. Polak Dla producenta mebli z Kępna wykonaliśmy kasetony reklamowe oraz reklamy świetlne. Na nowo wyremontowanym budynku biurowym w Kępno zainstalowana została reklama świetlna w formie kasetonu reklamowego. W górnej części hali magazynowo-produkcyjnej w Kępnie zamontowana została kolejna reklama świetlna - litery przestrzenne led oraz podświetlany logotyp. Litery przestrzenne oraz logotyp posiadają czoło z plexiglasu, boki reklam świetlnych wykonaliśmy natomiast z aluminium. Technologia ta w połączeniu z zastosowaniem wysokogatunkowych modułów LED pozwala uzyskać maksymalne i równomierne doświetlenie reklamy.
2016-12-22

Reklamy i logotypy ze styroduru

Reklamy i logotypy ze styroduru Na elewacji jednego z pawilonów przy ul. Popowickiej we Wrocławiu wykonaliśmy wielkoformatowe reklamy i logotypy ze styroduru. Dyskont z artykułami dla najmłodszych oraz restauracja stały się doskonale widoczne a ciekawie zaprojektowane logotypy przykuwają wzrok potencjalnych klientów.
2016-12-22

Reklama świetlna i kasetony reklamowe w Świdnicy

Reklama świetlna i kasetony reklamowe w Świdnicy Kompleksowa reklama świetlna w Świdnicy na elewacji apteki i drogerii. W skład oznakowania placówki w Świdnicy wchodzą kasetony reklamowe z Dibondu, wielkogabarytowa reklama świetlna dwustronna oraz tablice reklamowe. Reklama świetlna dwustronna to klasyczny semafor, tworzą je dwa kasetony reklamowe o wymiarze 80 x 550 cm. Ze względu na spore wymiary kasetonów reklamowych oraz zastosowaniu specjalnych modułów led reklama jest doskonale widoczna z obu stron świdnickiego budynku. Oznakowanie punktu w Świdnicy zostało uzupełnione poprzez wyklejanie witryn okiennych grafiką z folii samoprzylepnej oraz montażem tablic reklamowych.
2016-12-22

Reklama w Świebodzicach

Reklama w Świebodzicach Dla jednego z wrocławskich deweloperów prowadzących inwestycję w Świebodzicach wykonaliśmy i zamontowaliśmy wielkoformatowe reklamy wolnostojące .
Studio Printer
ul. M. Reja 92/1c Wrocław, 50-343
ul. Stawowa 18c Wisznia Mała, 55-114
Żmigródek 96 Żmigród, 55-140
Tel 71 / 725 35 77, 606 978 798
facebook