kasetony jednostronne dibond
kasetony jednostronne dibond

Kasetony jednostronne dibond

Kasetony jednostronne są obecnie jedną z najczęściej spotykanych form reklamy. Ogromną popularnością cieszą się pośród firm oraz punktów usługowych z każdej branży. Wykonane z płyty dibond wyparły tradycyjne szyldy ze względu na większą wytrzymałość i znacznie bardziej elegancki wygląd. Takie właśnie kasetony – obok innych form reklamy – produkuje nasza firma.

Płyta dibond

Kasetony typu dibond składają się z dwóch płyt aluminiowych, umieszczonych na wzmacnianym stelażu wewnętrznym. Cechuje je wyjątkowa wytrzymałość na czynniki atmosferyczne, a także na wszelkiego typu zniszczenia mechaniczne. Są bardzo lekkie, ale równocześnie sztywne i mocne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik, kasetony tego typu są również trwałe w zakresie spojenia warstw płyt, dzięki czemu są odporne na ewentualne rozwarstwienie. Pozwala to na dużo dłuższą eksploatację kasetonu i znacznie lepszą jego prezentację, nawet po latach użytkowania.

Elegancja kasetonów jednostronnych dibond

Płyty dibond dają dużo więcej możliwości niż dotychczasowe rozwiązania z zakresu tworzonych ekspozycji. Tego typu materiał jest niezwykle stylowy i pełen klasy, co pozwala na stworzenie bardzo ciekawej wizualnie reklamy czy szyldu, który wyróżni Państwa firmę na tle konkurencji i uczyni jej logo łatwiejszym do zapamiętania. Nie musimy chyba nikogo przekonywać, jak ogromne znaczenie ma fakt, aby firma była na rynku rozpoznawalna. A przy tym zapewniamy, że inwestycja w reklamę we współpracy z naszą firmą jest zdecydowanie opłacalna.

Dodatkowe możliwości - podświetlenie kasetonów jednostronnych

Jedną ze szczególnie skutecznych, nowoczesnych metod wpłynięcia na większą widoczność kasetonu jest jego podświetlenie. Możliwe jest wyróżnienie w ten sposób jedynie liter znajdujących się na szyldzie lub kasetonu w całości. Szczegóły zawsze są zależne od typu projektu i rodzaju umieszczonej na szyldzie grafiki, dlatego ustalamy je w porozumieniu ze zleceniodawcą dopiero w fazie realizacji.

Wytrzymałość i trwałość kasetonów jednostronnych

Kasetony montuje się często na lata, są więc one przez okrągły rok wystawione na negatywne działanie czynników atmosferycznych oraz szkodliwy wpływ promieni słonecznych. W efekcie tradycyjny szyld może tracić swój pierwotny kolor i ulec mechanicznemu zniszczeniu. Tymczasem kasetony z dibondu charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością, nie zginają się, nie blakną. Są także niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu mogą dłużej służyć właścicielom w niezmienionej, eleganckiej formie. A to oczywiście nie tylko kwestia wygody, ale również oszczędności.

Szerokość zastosowania kasetonów jednostronnych

Kasetony jednostronne pozwalają na wykonanie ciekawego szyldu, reklamy, a także tabliczki czy numeracji domu. To doskonały materiał do cięcia, ale także wyginania, frezowania czy klejenia. Dzięki płytom dibond można stworzyć szyld w dowolnym niemal kształcie i rozmiarze, dostosowany do potrzeb konkretnej firmy. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam na skuteczną realizację każdego rodzaju, nawet najmniej typowego, zamówienia.

Niskie ceny kasetonów jednostronnych

Jako bezpośredni producent szyldów, kasetonów i reklam, możemy zaproponować konkurencyjne ceny, bez obniżania jakości usług. Gwarantujemy dostosowanie kosztów, ponoszonych przez naszych Klientów, ściśle do typu zlecenia i jego faktycznej wartości. Cena jest zawsze ustalana przez nas po uzgodnieniu szczegółów w zakresie wykonania konkretnego kasetonu czy innej formy prezentacji firmy. Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane profesjonalną reklamą z całego regionu Dolnego Śląska!

Kasetony jednostronne - Pomoc w kreowaniu wizerunku firmy

Obecnie, bez dobrej i widocznej reklamy czy szyldu, żadna firma nie ma większych szans na rynku. Wiemy jednak, że konieczna jest spora wiedza, aby dobrać odpowiednia formę kasetonu do profilu działalności firmy i miejsca jego umieszczenia. Dlatego – wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w branży – pomożemy Państwu dobrać styl reklamy i sposób jej aranżacji do ich konkretnych potrzeb biznesu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
facebook