pylony totemy
pylony i totemy

Pylony, totemy

Atrakcyjne cenowo, wysokiej jakości estetyczne pylony reklamowe

Pylony reklamowe to po prostu reklama z możliwością podświetlenia, umieszczana z reguły przy wjeździe na teren danej firmy, na obszarze związanym z usługami lub przy drodze dojazdowej. W ich produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały, dzięki czemu wytrzymałość naszych totemów reklamowych jest wyjątkowo wysoka, zwłaszcza w niesprzyjających czy często zmieniających się warunkach atmosferycznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pylony są prestiżowym oznaczeniem danej marki i muszą prezentować się nienagannie. Zwłaszcza, że wiele dużych korporacji umieszcza na nich swoje logo oraz inne elementy identyfikacji wizualnej. Nie może być więc mowy o żadnych kompromisach. Pylony informacyjne muszą być przede wszystkim czytelne, aby jasno przekazywały komunikat związany z daną firmą czy usługą.
  Pylony mogą występować w wielu formach, co pozwala na idealnie dopasowanie ich estetyki do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Nowoczesne bryły lub klasycznie eleganckie formy – wszystko zależy od wyobraźni projektanta. Studio Reklamy Printer dostosowuje swoją ofertę do wymagań zleceniodawców.

Jakie korzyści przynoszą pylony firmom oraz przedsiębiorstwom?

Najpopularniejszym zadaniem pylonów świetlnych jest wskazanie osobom przechodzącym obok, gdzie mieści się siedziba firmy. Kolejną bardzo ważną rolą pylonów jest wzmocnienie prestiżu danego przedsiębiorstwa. Nie każdy może sobie pozwolić na taką formę reklamy, więc firmy posiadające przed swoimi siedzibami eleganckie totemy z podświetleniem komunikują otoczeniu, że wyróżniają się znaczącą pozycją na rynku. Elementy mogą prezentować jedynie podstawową informację o siedzibie firmy, hasło reklamowe, a także innego rodzaju informacje według życzeń zleceniodawcy.

Bardzo popularne są także totemy na stacjach paliw. Można je ponadto spotkać na myjniach, w okolicy salonów sprzedaży czy w lokalach gastronomicznych znanych sieci. Czasami po prostu informują o lokalizacji danego miejsca, a czasami znajdują się na nich np. ceny usług czy paliw w przypadku stacji benzynowych. Pylony cenowe są doskonałym rozwiązaniem przy drogach szybkiego ruchu, jeżeli zachodzi potrzeba wyraźnego przekazania podstawowych informacji na temat kosztów proponowanego produktu. Przejeżdżający kierowcy w kilka sekund będą w stanie ocenić całą ofertę i podjąć decyzję o wjechaniu na stacje paliw, skorzystaniu z usługi czy dokonaniu zakupu.
Studio Reklamy Printer produkuje pylony z wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenie mechaniczne oraz różnego rodzaju awarie. Mogą być one podświetlane diodami LED, dzięki czemu będą widoczne o każdej porze dnia i nocy, także przy bardzo złej pogodzie.

Mocna konstrukcja pylonów daje gwarancje wyjątkowej wytrzymałości

Jako producent pylonów dla firm i przedsiębiorstw działających na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska, dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości. Totemy reklamowe posiadają stabilną konstrukcję wewnętrzną, spawaną i zabezpieczoną przed korozją. Lica wykonane mogą być z różnych materiałów, takich jak dibond, aluminium, panele kompozytowe czy plexi. Umieszczone w nich oświetlenie charakteryzuje się znaczną wytrzymałością. W przypadku zastosowania dibondu klient zyskuje pewność, że pylon będzie odporny na promieniowanie UV oraz różnego rodzaju zabrudzenia, dzięki czemu nie będzie wymagał częstego czyszczenia. Ponadto dibond jest materiałem, który bardzo dobrze poddaje się obróbce – można go dowolnie kształtować oraz łączyć z innymi elementami, co pozwala na stworzenie dokładnie takiej konstrukcji, jakiej zażyczy sobie klient. Oferowane pylony mogą być jedno- lub dwustronne. Dzięki opływowej konstrukcji są odporne na bardzo silne podmuchy wiatru. Proponujemy Państwu zaprojektowanie totemu reklamowego od podstaw, a także montaż oraz podłączenie do sieci. Zapewniamy fachowe doradztwo w kwestii wyboru najbardziej optymalnego materiału.

Jeżeli interesuje Państwa dokładny cennik naszych usług, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji odnośnie produkcji pylonów. Cena dla każdego zamówienia może się różnić ze względu na oryginalny charakter konstrukcji. Pylony podświetlane wymagają większego nakładu finansowego, jednak korzyści płynące z takiego rozwiązania są znaczne, dlatego większość zleceniodawców decyduje się na instalację diod LED. Oświetlenie wewnątrz totemu posiada możliwość manualnego sterowania bądź zaprogramowania określonego czasu pracy.
Pylony świetlne posiadają lico, które można bez problemu wymienić, jeżeli ulegnie uszkodzeniu lub zajdzie potrzeba aktualizacji znajdujących się na nim treści. Bogactwo rozmaitych konfiguracji i łatwość w konstruowaniu dowolnych form to największe zalety zastosowania totemów reklamowych.

Studio Reklamy Printer stawia na ciekawe i oryginalne rozwiązania, które pomagają budować prestiż i rozpoznawalność Państwa marki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i rozpoczęcia współpracy z naszą firmą!
facebook