Tablice reklamowe i informacyjne to doskonała forma reklamy dla firm

Studio Reklamy Printer od 1999 roku zajmuje się produkcją tablic reklamowych, konstrukcji reklamowych  i gablot informacyjnych na terenie miasta Wrocław i całego Dolnego Śląska. Tablice informacyjne i reklamowe to skuteczna forma reklamy dla firm i instytucji.  W naszej ofercie posiadamy:

*        tablice reklamowe naścienna

*        tablice reklamowe wolnostojące

*        tablice reklamowe przestawne

*        konstrukcje reklamowe

Wszystkie tablice informacyjne i reklamowe powstają w oparciu o konstrukcje spawane z profili stalowych zabezpieczone farbami antykorozyjnymi lub ocynkowane ogniowo. Lico tablicy, czyli ekran wykonujemy z dibondu, poliwęglanu komorowego, blachy ocynkowanej lub aluminiowej. Wszystkie tablice oklejane są foliami samoprzylepnymi z nadrukiem solwentowym  pełnokolorowym, który zabezpieczamy laminatem stałym UV.

Atrakcyjne tablice reklamowe i informacyjne w bezkonkurencyjnych cenach

Działamy w branży reklamowej od 18 lat! Zrealizowaliśmy już wiele tablic reklamowych, unijnych, konstrukcji reklamowych, gablot informacyjnych na terenie miasta Wrocław i całego Dolnego Śląska. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować tablice reklamowe i informacyjne wyróżniające się dużą trwałością i estetyką wykonania. Gwarantujemy, że nasze produkty reklamowe usatysfakcjonują nawet bardzo wymagających klientów. Inwestycja w atrakcyjne tablice reklamowe to skuteczny sposób na dotarcie do znacznej liczby potencjalnych Klientów. Nie bez powodu tablice informacyjne i reklamowe cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. To najbardziej skuteczny i zarazem ekonomiczny sposób na wypromowanie firmy.

realizacje

 

Studio Printer
ul. M. Reja 92/1c Wrocław, 50-343
ul. Stawowa 18c Wisznia Mała, 55-114
Żmigródek 96 Żmigród, 55-140
Tel 71 / 725 35 77, 606 978 798
facebook