Strona główna » aktualności
2016-12-22

Reklama i Kasetony Reklamowe Oleśnica

Reklama i Kasetony Reklamowe Oleśnica Na na zlecenie jednego z zakładów pogrzebowych wykonaliśmy i zamontowaliśmy reklamy świetlne w Oleśnicy. Przy jednej z głównych ulic w Oleśnica zamontowane zostały kasetony reklamowe z czarnego dibnondu. Kasetony reklamowe z dibondu to eleganckie i przykuwające wzrok tablice reklamowe w ciągu dnia, sprawdzające się jako reklama świetlna w porze nocnej. Wejście do lokalu w Oleśnicy dyskretnie zdobi reklama świetlna - litery podświetlane LED wykonane z lakierowanego aluminium i czarnej plexi. Wyprodukowane przez nas z najwyższą starannością kasetony reklamowe i litery przestrzenne w subtelny sposób podkreślają specyfikę branży w jakiej działa nasz oleśnicki klient. Mamy nadzieję iż niedługim czasie powrócimy do Oleśnicy, oferujemy najwyższej jakości kasetony reklamowe, tablice reklamowe oraz inne realizacje z zakresu reklamy.
2016-12-22

Reklama świetlna z Dibonu dla Centrum Rehabilitacji w Trzebnicy ul. Wrocłwska

Reklama świetlna z Dibonu dla Centrum Rehabilitacji w Trzebnicy ul. Wrocłwska Wykonaliśmy reklamy świetlne z dibondu dla Centrum Rehabilitacji w Trzebnicy ul Wrocławska. Kasetony reklamowe z białego połyskowego Dibonu idealnie komponują się z nowoczesną bryłą budynku są wizytówką reklamową placówki w Trzebnicy.
2016-12-22

Reklama Brzeg Dolny PCC Logo Świetlne

Reklama Brzeg Dolny PCC Logo Świetlne Zostaliśmy wytypowani do realizacji reklamy zewnętrznej firmy PCC Brzeg Dolny. Na budynku nowo powstałego terminala kontenerowego w Brzegu Dolnym zamontowana została reklama świetlna oraz litery przestrzenne ze styroduru. Przed wjazdem do zakładu w Brzegu Dolnym umieszczone zostały dodatkowe reklamy oraz tablice reklamowe spełniające funkcję drogowskazów.
2016-12-22

Reklama świetlna dla sieci księgarni w centach handlowych Wrocław

Reklama świetlna dla sieci księgarni w centach handlowych Wrocław Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy eleganckie kasetony reklamowe z czerwonego Dibonu dla jednej z ogólnopolskiej sieci księgarni we wrocławskich galeriach handlowych. Reklamy stanowią oznakowanie placówek w C.H. Korona Wrocław, C.H. Auchan Wrocław i C.H. Aleja Bielany Wrocław.
2016-12-22

Ekskluzywne litery przestrzenne Wrocław typu Halo LED

Ekskluzywne litery przestrzenne Wrocław typu Halo LED Dla firmy CARLINE Wrocław wykonana została reklama świetlna litery przestrzenne typu „Halo Led”.Litery przestrzenne wykonane z aluminium i dibondu szczotkowanego posiadają plecy z plexi bezbarwnej. Litery przestrzenne zamontowane zostały na ścianie biura we Wrocławiu za pomocą kołków dystansowych, po uruchomieniu uzyskujemy intensywną poświatę którą zapewniają specjalnie dobrane moduły LED.
2016-12-22

Reklama Świetlna w Sky Tower Wrocław

Reklama Świetlna w Sky Tower Wrocław Sky Tower to kolejne centrum handlowe Wrocław na elewacji którego realizowaliśmy kasetony reklamowe. Przy wejściu do wrocławskiej galerii powieszona została reklama świetlna z dibondu szczotkowanego. Ekskluzywny charakter reklamy podkreślają logotyp oraz litery przestrzenne wycięte laserem z grubej plexi, dodatkowo wyklejonej specjalną folią do reklam świetlnych. Wypukłe litery przestrzenne doskonale kontrastują z cienką stalowo-szczotkowaną bryłą kasetonu świetlnego. Sky Tower to jedna z wielu prestiżowych lokalizacji we Wrocławiu na terenie której instalowaliśmy kasetony reklamowe i litery przestrzenne.
Studio Printer
ul. M. Reja 92/1c Wrocław, 50-343
ul. Stawowa 18c Wisznia Mała, 55-114
Żmigródek 96 Żmigród, 55-140
Tel 71 / 725 35 77, 606 978 798
facebook