Aktualności » Jakie mogą mieć formy Kasetony reklamowe?
Strona główna » Aktualności » Jakie mogą mieć formy Kasetony reklamowe?

Jakie mogą mieć formy Kasetony reklamowe?

Reklama zewnętrzna dociera do szerokiego grona odbiorców i skutecznie przyciąga nowych klientów. Kasetony reklamowe są wykorzystywane do promocji danej usługi lub produktu, a przy tym mogą przybierać różne kształty, zwracając uwagę oryginalną formą. Technologia z zastosowaniem diod LED pozwala na podświetlenie reklamy od wewnątrz, co zwiększa jej widoczność również w nocy.

Kaseton reklamowy jako skuteczny nośnik reklamy

Podświetlane kasetony reklamowe zazwyczaj występują w formie standardowych prostopadłościanów, ale mogą też mieć owalny kształt lub asymetryczny profil. Fronty takich przedmiotów wykonuje się z materiałów odpornych na działanie promieni słonecznych, opadów atmosferycznych czy niskie temperatury. Wytrzymała konstrukcja zbudowana jest z ramy aluminiowej lub PCV. Najpopularniejsze modele dostępne na polskim rynku to kasetony jednostronne z płyty dibond, które można wykorzystać zarówno w celach marketingowych, jak i informacyjnych. Do popularnych produktów tego typu należą też warianty dwustronne służące na przykład jako elegancki szyld lub reklama. Obiekty stanowią doskonałą wizytówkę każdej firmy. Najczęściej montuje się je na zewnątrz budynków.

Podświetlany pylon w formacie 3D

To rodzaj pionowej reklamy wolnostojącej, w której umieszcza się litery bądź logotyp w formacie trójwymiarowym. Pylony występują zazwyczaj w wersji podświetlanej, a zasilane są przy pomocy diod LED o wysokich parametrach. Takie nośniki wykonuje się w technologii plexi z twardym frontem lub w wersji frezowanej z drukowaną grafiką. Obiekty najczęściej możemy spotkać na stacjach benzynowych, myjniach samochodowych oraz w pobliżu popularnych ciągów komunikacyjnych. Na stałe zagościły w architekturze większych oraz mniejszych miast przed siedzibami firm i urzędów. Stanowią nienachalną i estetyczną wizytówkę profesjonalnych przedsiębiorstw. Stabilna konstrukcja totemu składa się ze szkieletu stalowego oraz blachy aluminiowej, a lico zbudowane jest najczęściej z paneli kompozytowych, na przykład dibondu.

facebook