kasetony dwustronne dibond
kasetony dwustronne

Kasetony dwustronne dibond

Dibond to niezwykły materiał, który ze względu na szereg zalet jest coraz częściej wykorzystywany w reklamie. To specjalnego typu płyty kompozytowe z aluminiowym wykończeniem, które pozwalają na przygotowanie niezwykle eleganckiego szyldu czy reklamy w formie popularnego kasetonu o idealnie gładkiej powierzchni, ale różnorodnej kolorystyce, kształcie oraz fakturze. Tak przygotowana reklama może być także podświetlana, co znacznie zwiększa jej widoczność, a przy tym również atrakcyjność.

Kasetony dwustronne - charakterystyka

Dostępne kasetony dwustronne wykonuje się z dwóch płyt aluminiowych o grubości trzech milimetrów. Całość tak tworzonej konstrukcji jest wytrzymała, solidna, odporna na czynniki atmosferyczne. Z tego względu może służyć firmie niezmiennie przez lata, znacznie przyczyniając się do jej sukcesu. Kasetony dwustronne montuje się prostopadle do elewacji, dzięki czemu są one znacznie bardziej widoczne z każdej strony ulicy, nawet z dużej odległości. To sprawia, że kaseton jest nie tylko doskonałą formą reklamy, ale także ułatwia znalezienie siedziby firmy przez jej klientów.
 

Płyta dibond - zalety

Reklamy wykonane z dibondu są bardzo eleganckie, prezentują się estetycznie, przyciągają wzrok, a tym samym dobrze spełniają swoje funkcje praktyczne. Tak wykonana reklama – umieszczona na przykład nad drzwiami sklepu czy zakładu usługowego - znacznie podnosi jego rangę w oczach klientów. I jak wspomnieliśmy wyżej, jest znacznie bardziej widoczna od tradycyjnych szyldów.
 


Wysoka jakość

Produkowane przez naszą firmę dwustronne kasetony z płyty dibond, podobnie jak inne propozycje, wyróżnia wysoka jakość. Osiągamy ją, wykorzystując do produkcji najlepsze materiały oraz najnowocześniejsze technologie. Dodatkowo cały czas rozwijamy naszą firmę, proponując Klientom coraz to nowsze rozwiązania, pozwalające im wyróżnić się na tle konkurencji.

Kasetony dwustronne podświetlane

Jedną z najnowszych możliwości w zakresie uczynienia swojej firmy bardziej widoczną jest wykorzystanie potencjału, jaki daje kaseton podświetlany. Oferujemy kasetony podświetlane w całości lub jedynie z wyróżnionymi w ten sposób literami. Możliwe jest podświetlenie typu LED o ustalonej bądź zmiennej kolorystyce. O ostatecznych wrażeniach wizualnych decyduje nie tylko kolor światła, ale także wykorzystanych płyt. Możliwych do osiągnięcia kombinacji jest naprawdę wiele, a wybór konkretnej zależy od poziomu skomplikowania napisu i grafiki umieszczonej na kasetonie.

Specjalistyczna obsługa przy produkcji kasetonów dwustronnych

Działamy kompleksowo. Zajmujemy się wykonaniem projektu, jego realizacją oraz montażem kasetonu dwustronnego w wybranym miejscu. Wykonujemy zlecenia z pełną dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Zapraszamy do przyjrzenia się naszym dotychczas zrealizowanym projektom dla przedsiębiorstw z różnych branż. Z pewnością przekona to Państwa o wysokim poziomie naszego profesjonalizmu w zakresie realizowanej oferty.

Konkurencyjne ceny kasetonów dwustronnych

Oferując wysoce fachowe usługi, gwarantujemy równocześnie konkurencyjne ceny. Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie – uwzględniamy koszty materiałów, wykonania, wielkość kasetonu, poziom jego skomplikowania i ewentualne trudności montażu. W efekcie nasi Klienci płacą jedynie za rzeczywiście wykonaną usługę, a ustalona cena jest współmierna do osiągniętych korzyści.

Kasetony dwustronne - Pomoc w kreowaniu wizerunku firmy

W ramach naszej działalności doradzamy firmom w podjęciu decyzji z zakresu wyboru najefektowniejszej reklamy. Działając w branży od niemal 20 lat, wiemy, jak powinna promować się firma, jak działa skuteczna reklama i co zrobić, aby na kasetonie dwustronnym dobrze prezentowała się zamieszczona treść.
Działając od lat na terenie całego Dolnego Śląska, pomagamy firmom nie tylko w profesjonalnej reklamie, ale także w realizacji działań informacyjnych. Robimy wszystko, by Państwa przedsiębiorstwo było widoczne, a jego logo i nazwa - łatwe do zapamiętania. Jeśli więc interesuje Państwa wykonany w pełni profesjonalnie kaseton dwustronny lub inna forma nowoczesnej reklamy – zapraszamy do współpracy!
facebook