litery przestrzenne

Wykonujemy atrakcyjne litery przestrzenne w dowolnej technologii!

Szukasz skutecznego sposobu na reklamę i wyróżnienie firmy w przestrzeni publicznej? Litery przestrzenne to najlepsze rozwiązanie! Studio Reklamy Printer Wrocław oferuje atrakcyjne litery przestrzenne wykonywane w dowolnej technologii. Wieloletnia obecność w branży reklamowej we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku pozwala nam oferować litery przestrzenne wykonane ze styroduru malowanego akrylem, pokrytego licem z plexiglasu, a także skomplikowane formy podświetlane. Wszystkie nasze litery przestrzenne podświetlane wykonujemy w technologii Alurapid – lico plexiglas, boki formowane są z taśmy aluminiowej, a plecy wykonujemy z płyty PCV 10 mm. Wszystkie podświetlenia wykonujemy z użyciem markowych diod LED. Litery przestrzenny to najbardziej efektowny sposób na wyróżnienie firmy w mieście Wrocław i okolicach!

Studio Reklamy Printer tworzy estetyczne litery przestrzenne wysokiej jakości

Logo to wizytówka każdej firmy niezależnie od branży w jakiej działa. Efektowny wygląd gwarantuje wykonanie szyldu z użyciem liter przestrzennych. Wykonujemy nazwy, loga firm idealne do montażu wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Bogate doświadczenie na rynku reklamy pozwala nam oferować litery przestrzenne wykonane z najwyższa starannością i z użyciem solidnych materiałów. Jesteśmy bezpośrednim producentem liter przestrzennych, gdyż dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, które pozwala nam oferować produkty wykonane najlepszymi metodami. Dbamy o wysokie standardy jakości przy zachowaniu bezkonkurencyjnych cen. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i poznania spersonalizowanej oferty szytej na miarę potrzeb Twojej firmy.

Jak zamontować litery przestrzenne?

Litery przestrzenne 3d oferowane przez naszą firmę są bardzo proste w montażu. Można je przytwierdzić do każdej powierzchni – do ściany betonowej, ceglanej, gipsowej i ocieplonej, jak również do plastiku, drewna, gumy lub blachy. Najlepiej przymocować je do konkretnego podłoża za pomocą silikonu, używając przy tym poziomicy. Można to zrobić bezpośrednio do ściany lub na tzw. dystansach, czyli specjalnych krążkach wyciętych ze styroduru. W przypadku grubszych i cięższych liter, polecamy dodatkowe zabezpieczenie w postaci gwoździ, za pomocą których litery zostaną mocniej przytwierdzone do ściany. Nasze litery w 3d są odporne na różnice temperatur i zmienne warunki atmosferyczne, dlatego też można je bez problemu montować wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zastosowanie się do powyższych wskazówek sprawi, że zamontowanie liter 3D w mieście Wrocław lub w okolicznych miejscowościach będzie wyjątkowo proste.

Z jakich materiałów wykonywane są litery przestrzenne?

Litery przestrzenne we Wrocławiu wykonujemy w dowolnych, różnorodnych technologiach. Stosujemy wysokiej jakości materiały, lekkie i wytrzymałe, a przy tym odporne na zmienne temperatury, deszcz, śnieg i inne niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki temu mogą być montowane na różnego typu powierzchniach i w różnych miejscach. Oferujemy litery i loga wykonane ze styroduru pokrytego licem z plexiglasu oraz malowanego akrylem, dostępnego w bardzo szerokiej palecie kolorów oraz o grubościach od 2 do nawet 20 cm, w zależności od wzoru i zapotrzebowania klienta. Nasza oferta obejmuje również skomplikowane formy i litery podświetlane, wykonane w technologii Alurapid. Polega ona na łączeniu kilku metod i surowców – boki są formowane z taśmy aluminiowej, lico z plexiglasu, a plecy – z płyty PCV o grubości 10 mm. Do kształtów i liter podświetlanych używamy wysokiej jakości diod LED, cechujących się długą żywotnością.

Jakie jest zastosowanie liter przestrzennych?

Litery przestrzenne mają szerokie zastosowanie. Można je stosować jako dowolne oznakowanie zewnętrzne oraz wewnętrzne. Sprawdzą się znakomicie jako oznakowanie na dachach budynków, jako logo czy inne elementy identyfikacji wizualnej powierzchni handlowych i sklepów, nad linią witryn oraz na elewacjach. Mogą być bez problemu stosowane w połączeniu z kasetonami, szyldami, tablicami i otokami. Często wykorzystywane są również do oznakowania poszczególnych działów w sklepach, w biurach lub urzędach.

Litery 3D można użyć również jako dekoracyjny element wolnostojący, np. jako ozdoby do postawienia na półce, jako inicjały pary młodej czy też ciekawe napisy i kształty do wykorzystania podczas sesji zdjęciowych przez fotografów, a nawet jako przestrzenne statuetki i nagrody 3D. Przestrzenne litery wykonane z plexi i styroduru można zamontować na tzw. dystansach, co umożliwi odsunięcie napisu od powierzchni ściany i w efekcie da możliwość zastosowania za literami oświetlenia z efektem poświaty.

Dlaczego litery świetlne to dobry sposób na reklamę?

Dzięki literom świetlnym, reklama zewnętrzna lub wewnętrza w mieście Wrocław i okolicach wyróżnia się na tle innego typu reklamy outdoorowej przede wszystkim swą oryginalnością. Tego rodzaju forma reklamy przestrzennej jest obecnie coraz częściej wybierana przez właścicieli firm ze względu na niebanalny, przyciągający wzrok wygląd. Umożliwia zastosowanie różnych efektów świetlnych, takich jak m.in. świecenie bokami czy przodem, a także tzw. efekt halo. Litery przestrzenne świetlne są zawsze widoczne, nawet w nocy czy w trudnych warunkach atmosferycznych (intensywny deszcz, śnieg, mgła). Ze względu na bardzo dobre doświetlenie liter 3d, można je montować również na dużych wysokościach, np. w wysokich biurowcach, bowiem są one wyraźne i czytelne. Ich trójwymiarowa forma zapewnia lepszą widoczność nawet z dużej odległości. Napisy i wzory świetlne wyglądają nowocześnie, a przy tym elegancko. Poprzez dużą elastyczność w doborze materiałów, można stworzyć dowolny napis, logo czy kształt dopasowany idealnie do wymagań oraz potrzeb klienta.

Dlaczego warto stosować litery świetlne przestrzenne?

Litery i logo przestrzenne świetlne to znakomita forma nowoczesnej reklamy, doskonale przyciągającej uwagę i wzrok klientów, a przy tym wyjątkowo trwałej i odpornej na warunki atmosferyczne. Dzięki temu litery reklamowe 3d mogą być zamontowane właściwie w każdym miejscu. Cechują się doskonałą widocznością z dużych odległości i wysokości, dlatego też często są przytwierdzane do ścian na wysokich budynkach. Możliwość wykonania liter podświetlanych w prawie dowolnych wymiarach oraz w idealnym odwzorowaniu danego projektu (kształtu, krzywizn i kolorów logo czy sloganu firmowego) daje niemal nieograniczone możliwości reklamowe. Litery tego rodzaju to najlepsze rozwiązanie dla tych przedsiębiorstw, które chcą w prosty i stosunkowo niedrogi sposób dotrzeć do jak największej liczby klientów. Duże, mocno oświetlone litery 3d na ścianę, ustawione pod właściwym kątem spowodują, że nikt nie przejdzie obojętnie obok takiej formy reklamy, a tym samym zapamięta lokalizację firmy w miejscowości Wrocław.

Szukając skutecznej i trwałej reklamy zewnętrznej, warto więc zwrócić uwagę na litery świetlne 3D. To stosunkowo niedroga (szczególnie w porównaniu z reklamą billboardową, w której na koszt ogólny składa się zarówno wykonanie projektu i wydruk plakatu, jak też cena miejsca na tablicy reklamowej wynajmowanej na określony okres) forma reklamy outdoorowej, charakteryzująca się przy tym dużą efektywnością. Starannie wykonane i podświetlone litery, napisy lub logo przestrzenne spełniają swe reklamowe, wizerunkowe i informacyjne funkcje przez bardzo długi czas.

Ile trwa produkcja liter przestrzennych?

Jako profesjonalny, doświadczony producent przestrzennych liter, działający w branży na terenie miasta Wrocław od wielu lat, dokładamy wszelkich starań, aby proces produkcyjny przebiegał jak najszybciej. Prace rozpoczynamy już pierwszego dnia od złożenia przez klienta zamówienia. Na początku doprecyzowujemy z klientem zlecenie, służąc mu przy tym naszą fachową poradą i pomocą. Temat opracowywany jest przez naszych plastyków i konstruktorów, a następnie, po ostatecznej akceptacji projektu przez klienta, zostaje skierowany do produkcji. Termin oczekiwania wynosi zwykle około dwóch do trzech tygodni i zależny jest od stopnia skomplikowania konstrukcji oraz samego wyrobu. Na termin realizacji zlecenia wpływa m.in. wielkość projektu – im większe logo czy litery do wykonania, tym czas realizacji jest dłuższy. W przypadku gdy projekt jest prosty, napisy na ścianę 3d wykonujemy w znacznie krótszym czasie, w ciągu nawet kilku dni roboczych.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów, dla których bardzo ważna jest jak najszybsza realizacja danego zamówienia, wprowadziliśmy również możliwość ekspresowego wykonania usługi. Jeśli są Państwo zainteresowani znacznym przyspieszeniem zamówienia, zapraszamy do kontaktu.

Jak dobrać odpowiedni kolor liter przestrzennych?

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i odpowiednich metod produkcji, jesteśmy w stanie przygotować każdy kształt znaku lub litery 3d oraz nadać im niemalże dowolny kolor. Dlatego też klient ma właściwie nieograniczone możliwości wyboru koloru liter, zgodnego z identyfikacją wizualną firmy oraz pasujących do kolorystyki logotypu. Litery i znaki wykonywane ze styroduru możemy więc pomalować farbami akrylowymi odpornymi na niekorzystne warunki klimatyczne na dowolny kolor z szerokiej palety barw RAL, wedle preferencji klienta. Przed uzyskaniem ostatecznej akceptacji projektu ze strony zleceniodawcy, wykonujemy również wizualizację prezentującą finalny wygląd logo lub liter przestrzennych.

Przyda się Państwu logo lub litery przestrzenne w określonym kolorze? Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią bezpłatnie wycenimy dany projekt i przedstawimy Państwu oferowane możliwości kolorystyczne.

Do czego można wykorzystać litery świetlne przestrzenne?

Zastosowanie oraz wykorzystanie liter przestrzennych świetlnych jest bardzo szerokie. Najczęściej stosuje się je jako litery na budynek lub ścianę – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu.

Sprawdzą się więc znakomicie jako litery reklamowe. Możliwość stworzenia podświetlanych liter w dowolnych, również bardzo dużych rozmiarach sprawia, że często montowane są one na szczycie wysokich wieżowców, biurowców, fabryk, hal oraz budynków mieszkalnych. Dzięki dużym rozmiarom, intensywnej kolorystyce i podświetleniu stają się znakomicie widoczne ze sporych odległości również w nocy oraz podczas trudnych warunków atmosferycznych, np. w czasie intensywnych opadów śniegu, deszczu lub też mgły. Jest to więc jedna z najefektywniejszych form reklamy outdoorowej, cechująca się przy tym stosunkowo niewysokim kosztem wykonania i utrzymania.

Litery tego rodzaju można stosować również jako akcesoria dekoracyjne do firm, sklepów czy mieszkań i domów prywatnych. Nie muszą to być wówczas formy do powieszenia na ścianie, ale np. do postawienia na biurku, półce czy szafce.

Przestrzenne litery czy innego typu formy są również często stosowane przez fotografów czy kamerzystów podczas sesji fotograficznych, np. podświetlane napisy typu „Para Młoda”, „Ona i On” czy „Mąż i Żona” to niebanalny gadżet podczas każdej małżeńskiej sesji zdjęciowej.

Coraz częściej spotyka się również podświetlane litery służące jako swego rodzaju lampy i oświetlenie wnętrz, zarówno prywatnych domów, jak i lokali firmowych. Litery, przestrzenne formy i kształty świetlne wykorzystuje się także jako oryginalne nagrody i statuetki w rozmaitych konkursach.

czy litery przestrzenne można podświetlać

Czy litery przestrzenne można podświetlać?

Oczywiście, litery i logo przestrzenne można podświetlać, wykorzystując różnorodne kolory świateł, wedle zapotrzebowania i danego projektu. Podświetlane litery przestrzenne to szczególnie polecane rozwiązanie w przypadku sklepów, restauracji, kawiarni i innych firm usługowych. Dzięki podświetleniu, logo i nazwa firmy są widoczne nawet z dużej odległości, przyciągając uwagę klienta. Spełniają dzięki temu cel wizerunkowy, pozwalają na łatwe zapamiętanie i skojarzenie lokalizacji danego punktu usługowego. Jako że koszt wykonania podświetlonych liter przestrzennych 3D nie jest znacząco wyższy względem liter niepodświetlonych, warto zdecydować się na tę formę reklamy.

Co więcej, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań i technologii LED oraz wysokiej jakości materiałów i komponentów, można uzyskać doskonały i długotrwały efekt w bardzo konkurencyjnej względem innych rodzajów reklamy zewnętrznej, cenie. Podświetlenie liter, wzorów i napisów na ścianę 3d gwarantuje skuteczną i oryginalną formę reklamy, a w efekcie – dotarcia do klienta.

Nasza firma wykorzystuje wysokiej jakości różnokolorowe diody LED, charakteryzujące się długą żywotnością. Dzięki temu zyskują Państwo pewność znakomitego wyglądu logotypu i liter przestrzennych oraz kompletnego podświetlenia całego napisu przez bardzo długi czas.

Ile kosztują litery przestrzenne?

Jeśli chodzi o litery trójwymiarowe cennik ich wykonania w dużej mierze zależy od rodzaju danego projektu. Im bardziej skomplikowany kształt, wymagający większej precyzji wykonania, tym cena zazwyczaj jest wyższa. Na koszt liter przestrzennych 3d wpływa także ich wielkość.  Im większe litery, a co za tym idzie, również więcej wykorzystanego materiału, tym będą one droższe. Na konkretną wycenę wpływa też liczba zastosowanych kolorów, grubość wykorzystanego materiału oraz to, czy w projekcie zostanie wykorzystane podświetlenie LED-owe, czy też nie.

Cennik uzależniony jest  także od terminu realizacji zamówienia. Standardowo czas wykonania projektu i samego zlecenia wynosi średnio ok. 2-3 tygodni. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy jednak możliwość przyspieszenia realizacji zlecenia za dodatkową opłatą.

Ostateczny koszt realizacji zamówienia wyceniany jest zawsze indywidualnie. Dlatego zapraszamy do kontaktu i przesłania do nas swojego zapytania z Państwa projektem lub opisem Państwa oczekiwań. Bezpłatnie przeanalizujemy dostępne rozwiązania i prześlemy konkretną wycenę. Oferujemy przystępne ceny, najwyższą jakość wykonania oraz miłą, kompetentną obsługę.

facebook