reklamy świetlne

Atrakcyjna reklama świetlna to gwarancja dotarcia do szerokiego grona Klientów!

Reklamy świetlne to sprawdzony sposób na wyróżnienie firmy, sklepu, czy biura. Gwarantujemy, że z naszą reklamą świetlną dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych Klientów! Studio Reklamy Printer Wrocław wykonuje różnego rodzaju reklamy świetlne według projektów własnych, jak i wizji Klienta. Każda reklama świetlna tworzona jest ze sprawdzonych materiałów, które gwarantują najlepszą jakość. Nasze wieloletnie doświadczenia pozwala nam oferować reklamy świetlne w dowolnym kształcie i rozmiarze! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już teraz.

Pozwól się zauważyć! Wybierz najlepszą reklamę świetlną dla Twojej firmy

Studio Reklamy Printer wykonuje atrakcyjne reklamy świetlne z zastosowaniem wysokogatunkowych modułów LED firmy Bergmenn i Samsung. Gwarantujemy, że wybrane przez nas rozwiązania zapewnią optymalne doświetlenie nośników. Wykonujemy reklamy świetlne z użyciem:

*        kasetonów reklamowych z plexi, aluminium, dibondu, lica z płótna winylowego

*        liter przestrzennych z aluminium lub plexi

Stawiamy na nowoczesne technologie, które umożliwiają nam produkcję niezwykle estetycznej reklamy świetlnej. Nasze wyroby przyciągają spojrzenia kierowców i przechodniów niezależnie od aury panującej na zewnątrz. Jesteśmy elastyczni i realizujemy każdy projekt zaproponowany przez Klienta. Nie masz pomysłu na reklamę świetlną? Nic nie szkodzi! Studio Reklamy Printer Wrocław  podsunie Ci wiele skutecznych pomysłów! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Jakie może być zastosowanie reklam świetlnych?

Aby wyróżnić firmę, zaznaczyć swoją obecność w danym miejscu i po prostu przyciągnąć klientów, warto zadbać o odpowiednią reklamę. Oferowana przez nas reklama świetlna we Wrocławiu zapewnia doskonałą widoczność, także po zmroku i z dalekiej odległości, a ponadto stanowi ciekawy element zapadający w pamięć. W zależności od celu zastosowania reklamy świetlnej możemy zaproponować różne rodzaje produktów, które projektujemy i tworzymy z dbałością o każdy detal, aby reklama idealnie spełniała swoją funkcję.

Produkowane przez nas reklamy świetlne oraz ich zastosowanie:

- Kasetony reklamowe - tego rodzaju reklama podświetlana przyciąga uwagę klientów. Może zawierać między innymi logo, slogan lub godziny otwarcia sklepu. Kaseton najczęściej zawieszony jest przy wejściu do lokalu. W ten sposób można przekazać klientom, co firma ma do zaoferowania i wyróżnić ten punkt na tle konkurencji. Kasetony reklamowe mogą być stosowane w środku budynku, jak i na zewnątrz w zależności od technologii produkcji. We wnętrzach umieszcza się zwykle kasetony wykonane w całości z plexi, natomiast przy kasetonach na zewnątrz wykorzystuje się głównie profile aluminiowe, wyjątkowo trwały dibond i lica z winylu.

- Litery 3D (przestrzenne) - podświetlane litery przestrzenne mogą służyć np. do atrakcyjnego przedstawienia nazwy firmy czy logo, jak również mogą być wykorzystane do stworzenia dekoracji w formie hasła. Może je łatwo i szybko przykleić na ścianie, choćby nad recepcją w biurze firmy, zastosować jako szyld reklamowy lub ustawić na różne sposoby jako element stanowiący wizytówkę firmy i wzbogacający aranżację wnętrza.

- Pylon reklamowy - podświetlane pylony reklamowe mogą być jednostronne bądź dwustronne, produkowane z różnych materiałów w zależności od zastosowania i miejsca instalacji reklamy. Najczęściej jest to reklama podświetlana LED o dość dużych rozmiarach (wysoka, aby można było ją zobaczyć z daleka), instalowana przy drogach, gdzie przewija się dużo samochodów. Przykładowo pylony są instalowane na stacjach paliw wzdłuż autostrad. Pylon można też wykorzystać jako oznakowanie kierujące klientów do firmy. Tego typu reklama może być ruchoma bądź na stałe związana z podłożem.

Dlaczego reklama świetlna to skuteczny sposób na reklamę?

W dzisiejszych czasach ludzie narzucają sobie bardzo szybkie tempo życia, ciągle gdzieś się spieszą, aby załatwić różne sprawy, przez co trudno jest dotrzeć do nich z przekazem reklamowym. Jednocześnie w wielu branżach mamy do czynienia z coraz większą konkurencją. Aby reklama była naprawdę skuteczna, musi być więc przemyślana i przede wszystkim widoczna. Okazuje się, że najczęściej najlepsze rozwiązanie stanowi reklama outdoor podświetlana. Proponowane przez nas reklama świetlna we Wrocławiu jest właściwie niezbędna do tego, aby dać się zauważyć w codziennej gonitwie, pomóc klientowi trafić do danej firmy i skłonić go do zakupów czy skorzystania z usług.

Warto wziąć pod uwagę, że szczególnie w dużym mieście takim jak Wrocław, często nie łatwo jest dotrzeć do klienta ze swoim przekazem, na co ma wpływ może mieć między innymi szum komunikacyjny panujący na ulicach i obniżający spostrzegawczość, duże zagęszczenie budynków, ogromna liczba firm z różnych branż i duże nagromadzenie reklam. Do tego różne czynniki atmosferyczne mogą utrudniać widoczność reklamy outdoorowej. Nawet ogromna, kolorowa reklama na budynku może być słabo widoczna po zmroku, szczególnie w okresie jesienno-zimowych, gdy na dworze ściemnia się już w okolicach godziny 17. Widoczność reklamy może też ograniczać mgła, intensywne opady, a nawet smog. Aby pomimo jakichkolwiek przeszkód i utrudnień wpłynąć na to, że przechodzień czy kierowca dostrzeże reklamę skierowaną do niego, najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie i wykonanie reklamy podświetlanej, które widoczna będzie w każdych warunkach i z bardzo dużej odległości. Dlatego właśnie popularnością cieszą się reklamy ledowe, takie jak kasetony reklamowe, litery przestrzenne (3D) czy pylony reklamowe podświetlane. Chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej reklamy i kompleksowo zajmiemy się całym procesem związanym z projektem i produkcją, aby wykonana przez nas reklama LED okazała się idealną inwestycją.

Należy zwrócić uwagę na mnogość możliwości w zakresie wyboru wyglądu reklamy świetlnej. Reklama świetlna może mieć różne formy, ale też kształty, wymiary i kolory, atrakcyjnie wyglądającą grafikę z dowolną treścią. W każdym przypadku może być dostosowana do potrzeb firmy. Dostępność różnorodnych materiałów wysokiej jakości i nowoczesne technologie produkcji pozwalają na przygotowanie najbardziej skomplikowanej reklamy, aby faktycznie okazała się ona skuteczna.
Warto też dodać, że reklama wykorzystująca technologię LED jest o wiele bardziej widoczna niż jakikolwiek billboard, szyld czy plakat, a do tego bardziej trwała ze względu na solidne elementy konstrukcji. Jednocześnie koszty jej wykonania i utrzymania są stosunkowo niskie w stosunku do osiąganych efektów zastosowania.

Jak wygląda serwisowanie reklam świetlnych?

Prace serwisowe świadczymy we Wrocławiu w przypadku jednorazowych zleceń, jak również oferujemy usługi w systemie długotrwałej współpracy. Ponadto dokonujemy okresowych przeglądów reklam świetlnych, aby móc zapobiec większym, drogim naprawom. Warto też pamiętać, że systematyczne serwisowanie reklam świetlnych może uchronić otoczenie przez zagrożeniami wynikającymi z korzystania ze starej czy zepsutej instalacji. W każdym przypadku jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Serwisowana może być reklama świetlna we Wrocławiu, która nie jest jeszcze całkowicie zużyta i jej elementy w dużej części nadają się do dalszej eksploatacji. W takiej sytuacji nie warto jest inwestować w wyprodukowanie nowej reklamy podświetlonej. Aby zaoszczędzić pieniądze, polecamy usługę serwisowania w mieście Wrocław. Zajmujemy się między innymi serwisowaniem kasetonów reklamowych z plexi, aluminium, dibondu i lica z płótna winylowego, a także liter przestrzennych z aluminium lub plexi. Serwisowany może być również pylon reklamowy.

 

Zakres serwisowania reklam świetlnych:

- zlokalizowanie usterki oraz szybkie jej wyeliminowanie,
- wymiana zniszczonych frontów reklamy,
- naprawa uszkodzonych elementów konstrukcji,
- wymiana przepalonych źródeł światła,
- wymiana starych źródeł światła na energooszczędne moduły LED,
- lakierowanie zniszczonej powłoki,
- wykonanie nowej szaty graficznej reklamy.

Serwisowaniem reklam świetlnych zajmują się wyspecjalizowani pracownicy. W każdym przypadku do naprawy reklamy używane są wyłącznie sprawdzone materiały, które zaleca producent. Gwarantujemy najlepszą jakość naszej usługi, aby serwisowana reklama podświetlana mogła bez problemu służyć jeszcze przed długi czas. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić krótki termin realizacji, który jest niezbędny do tego, aby ograniczyć ewentualne straty, jakie mogą wyniknąć z braku działającej reklamy dla właściciela firmy. Cena za serwisowanie reklamy ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju reklamy i zakresu prac. W przypadku zainteresowania ofertą możemy udostępnić cennik usług serwisowania reklam. Wrocław obfituje w wiele reklamowych elementów świetlnych, które wymagają kompleksowej naprawy, dlatego oferujemy nasze wsparcie.

Należy zwrócić uwagę, że w dobie ogromnej konkurencji w różnych branżach, klient obecnie nie tylko poszukuje miejsc oferujących interesujący go produkt czy usługę. Spośród wielu możliwości często wybiera też te, które robią na nim najlepsze wrażenie, na co wpływa m.in. reklama świetlna. Dobrze wyglądająca i sprawna reklama sprawia, że miejsce wydaje się modne, zadbane i nowoczesne. Natomiast jeżeli jest zepsuta czy zniszczona, może decydować o tym, że sprzedający czy usługodawca jest źle postrzegany przez potencjalnego klienta i ostatecznie nie przyciąga nabywcy. Konsumenci mogą pomyśleć, że skoro właściciel nie dba o reklamę, może mieć też lekceważący stosunek w innych sprawach i nie można mu całkowicie zaufać. Warto zatem zadbać o serwisowanie reklam świetlnych, aby móc kreować dobry wizerunek prowadzonej działalności.

Z czego jest produkowana reklama świetlna?

Jako renomowany producent reklam świetlnych z Wrocławia, stawiający na jakość i zadowolenie naszych klientów, zapewniamy, że do produkcji używamy naprawdę trwałych materiałów, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, natomiast do podświetlania stosujemy wysokogatunkowe i energooszczędne moduły LED sprawdzonych firm, takich jak Bergmenn i Samsung. Wszystko to wpływa na fakt, że reklama świetlna zachowuje swoje pierwotne właściwości i znakomity wygląd przez wiele lat, a koszty związane z jej eksploatacją są obniżone do minimum.

W naszej ofercie znajdują się głównie reklamy ledowe, takie jak:

kasetony reklamowe - produkowane z plexi, aluminium, dibondu, lica z płótna;

litery przestrzenne - produkowane z aluminium lub plexi.

Kasetony reklamowe i litery przestrzenne mogą być produkowane z różnych materiałów w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Przezroczyste plexi to uniwersalne rozwiązanie, pozwalające podświetlić zarówno front, jak i boki reklamy. Tworzywo jest odporne na działanie promieni ultrafioletowych, dzięki czemu nie żółknie, nawet jeżeli jest wystawione na pełne słońce. Do tego cena plexi w porównaniu z innymi materiałami jest bardzo atrakcyjna.

Reklamy wykonane z blachy aluminiowej są natomiast bardzo lekkie, trwałe i mogą być malowane na dowolny kolor. Kasetony z dibondu, czyli ze specjalnej płyty aluminiowej kompozytowej wyróżniają się również niedużą wagą, a jednocześnie są wyjątkowo stabilne i odporne na zginanie. Kaseton z dibondu posiada lico utworzone z płyty kompozytowej, na którym można frezować grafikę klienta - w przypadku kasetonów z dibondu świeci tylko wyfrezowana grafika, która bardzo skutecznie przyciąga uwagę. Z kolei kasetony z licem z płótna backlight, zwanego potocznie winylem, na który nadrukowana jest grafika, zapewniają bardzo efektowny wygląd po podświetleniu. Ta technika produkcji pozwala niemal na pełną dowolność w wielkość kasetonu, a nasza firma gwarantuje naciągnięcie materiału bez fałd czy zmarszczeń oraz w razie potrzeby dodatkową ochronę reklamy przed podmuchami wiatru i uderzeniami.

Poza kasetonami reklamowymi i literami przestrzennymi, produkujemy też inne rodzaje reklam świetlnych z użyciem wymienionych materiałów, w tym pylon reklamowy. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów, jak również sami podsuwamy pomysły na reklamę świetlną, która będzie odpowiednia w konkretnym przypadku. Cennik naszej firmy jest zatem bardzo zróżnicowany. Doskonała znajomość branży, jak również stały dostęp do różnorodnych materiałów i wysokiej jakości oświetlenie LED, pozwala nam na realizację różnych zleceń – od projekt, aż do wykonania. Produkowane przez nas reklamy świetlne Wrocław są oryginalne, trwałe i dostosowane do danej działalności.

W jakiej technologii wykonywane jest oświetlenie reklam?

Do oświetlenia reklam stosujemy nowoczesne technologie, które umożliwiają produkcję estetycznej i przyciągającej wzrok reklamy, widocznej z daleka niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, przy równoczesnym zachowaniu optymalnych kosztów użytkowania.

Obecnie oświetlenie reklam wykonywane jest w technologii LED. Moduły LED firm Bergmenn i Samsung, z których korzystamy przy produkcji reklam świetlnych, dają równomiernie rozproszone światło w kasetonie czy w literach przestrzennych, dzięki czemu reklama jest doskonale widoczna o każdej porze dnia i przy różnej pogodzie, a jednocześnie nie razi oczu. Poza tym, reklama podświetlana LED charakteryzuje się energooszczędnością, długą żywotnością i bezawaryjnością.

Reklama LED może być podświetlona różnego typu modułami LED. W zależności od rodzaju i wielkości reklamy wykorzystujemy markowe lampy i diody LED o różnym kącie świecenia i zasięgu. Używamy wyłącznie modułów z wodoszczelną obudową zgodnie ze standardami. Bierzemy pod uwagę też barwę oświetlenia. W zależności od projektu graficznego i efektu, jaki chcemy osiągnąć, sięgamy po oświetlenie LED o neutralnym białym kolorze, zimnym bądź ciepłym, lub po bardziej żółtą barwę światła.

Prowadzimy działalność na terenie miast:

Lubin
Świdnica
Krotoszyn
facebook