oklejanie aut

Oklejanie samochodów - zmiana koloru auta

Studio Reklamy Printer świadczy kompleksowe oklejanie aut i flot samochodowych. Posiadamy bogate doświadczenie w oklejaniu aut ciężarowych, dostawczych, naczep typu chłodnia, wywrotek, naczep-plandek, cystern i zestawów samowyładowczych z HDS! Do oklejania auta wykorzystujemy folie monomerowe, polimerowe lub wylewne. Każdą reklamę zabezpieczamy laminatami stałymi UV, które perfekcyjnie chronią wydruk przez uszkodzeniami mechanicznymi i środkami chemicznymi. Reklama na samochodzie to genialny sposób na promowanie firmy. Studio Reklamy Printer okleja samochody na terenie miasta Wrocław, a także całego Dolnego Śląska.

Realizacje oklejania samochodów - Galeria zdjęć

Koniec z nudną reklamą! Reklama na samochodzie wypromuje skutecznie Twoją firmę

Szukasz sposobu na efektywną reklamę? Odpowiedzią jest profesjonalne oklejanie samochodów. To najlepszy sposób na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych Klientów. Wykorzystując swój pojazd możesz dotrzeć do tysięcy osób! Nie warto ograniczać się tylko do tradycyjnych sposobów promowania firmy. Reklamuj swój biznes przez cały dzień poruszając się po mieście. Posiadając flotę samochodów i decydując się na ich oklejenie możesz dodatkowo zwiększyć skuteczność prowadzonych działań marketingowych. Niska cena za oklejanie samochodu ma się nijak do możliwości, jakie niesie promowanie usług i produktów poruszając się po miastach typu Wrocław. Studio Reklamy Printer oferuje oklejanie auta w bezkonkurencyjnych cenach! Zapewniamy maksimum zaangażowania naszych pracowników w każde powierzone nam zlecenie.
 

Oklejanie aut to najlepsza inwestycja w rozwój Twojej firmy

Prowadzenie firmy wymaga sprawnego przemieszczania się pomiędzy kontrahentami. Posiadając pojazd warto zdecydować się na profesjonalne oklejanie aut. Reklama na samochodzie to świetna metoda autopromocji, która niesie za sobą mnóstwo korzyści dla firmy m. in.:

- oklejanie aut to tania forma reklamy, która szybko się zwraca
- im więcej jeździmy samochodem, tym zasięg naszej reklamy jest większy
- mamy większą szansę na pozyskanie nowych klientów
- budujemy rozpoznawalność firmy na lokalnym rynku
- brak dodatkowych kosztów np. wynajmu przestrzeni reklamowej, czy konieczności uzyskania pozwoleń na reklamę

Wykonujemy profesjonalnie oklejanie aut w korzystnych cenach! Studioprinter z Wrocławia obsługuje wszystkie rodzaje pojazdów:

- samochody osobowe
- samochody dostawcze
- samochody ciężarowe
- autobusy
- autokary
- tramwaje

Jesteśmy specjalistami z Wrocławia z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Oklejanie samochodów, czyli reklama mobilna znacząco przełoży się na sukces Twojej firmy. Decydując się na oklejanie auta dotrzesz do dużej ilości osób z różnych środowisk. To inwestycja szyta na miarę potrzeb współczesnego przedsiębiorcy. Nasza cena za oklejanie aut miło Cię zaskoczy, gwarantujemy!

Skuteczna reklama na samochodzie tylko z pomocą Studioprinter!

Oklejanie samochodów, by być skutecznym narzędziem reklamowym musi być wykonane w sposób przemyślany. Dobra reklama na samochodzie nie może przytłaczać odbiorców. Zbyt agresywna kolorystyka lub za duża ilość tekstu może skutecznie utrudnić odbiór naszego przekazu potencjalnym Klientom. Oklejanie auta warto powierzyć specjalistom ze Studioprinter z Wrocławia. Posiadamy 18 letnie doświadczenie, a oklejanie samochodów to nasza pasja! Przygotujemy dla Ciebie kreatywny projekt, który sprawi, że reklama na samochodzie stanie się ozdobą i wizytówką firmy. Wiemy, jak właściwie rozmieścić na pojeździe logo, nazwę firmy i dane teleadresowe! Znajdziemy też miejsce na krótkie i chwytliwe hasło reklamowe. Oklejanie auta to prawdziwa sztuka. Wykonana przez nas reklama na samochodzie potrafi skutecznie przyciągać wzrok innych uczestników ruchu drogowego, a także przechodniów.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego reklama na samochodzie wykonana przez Studioprinter z miejscowości Wrocław to gwarancja najwyższej jakości przy zachowaniu najkorzystniejszych cen. Jesteśmy specjalistami przygotujemy dla Twojej firmy ciekawą i skuteczną reklamę na samochód. Oklejanie aut to nasza specjalność, gwarantujemy, że decydując się na tą promocję firmy szybko odczujesz same korzyści! Zapraszamy do kontaktu służymy swoją pomocą przy wyborze najlepszej reklamy na samochód! Oklejanie auta świadczone przez Studioprinter z Wrocławia sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. U nas jakość i cena idą ze sobą zawsze w parze!

Reklama, która przyciąga wzrok i zachęca do skorzystania z usług lub zakupu produktu, musi być profesjonalna i estetyczna, aby mogła spełnić swoją rolę. Do tego jeszcze dochodzą różne platformy, na których należy ją umieścić, aby dotarła do jak najszerszego grona odbiorców. W dzisiejszych czasach nie brakuje pomysłów na umieszczenie reklamy, a jednym z lepszych rozwiązań jest oklejenie pojazdu informacjami o firmie bądź produktach.
Studio Reklamy Printer specjalizuje się w takiej usłudze już od przeszło 18 lat. Wiedza i doświadczenie nabyte w tym czasie sprawiają, że możemy podjąć się każdego zlecenia z taką samą efektywnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przyjrzenia się temu, co dokładnie można zrobić z pojazdami w celach marketingowych.

reklama na samochodzie

Co to jest oklejanie samochodów i na czym polega?

Oklejanie pojazdu to nic innego jak proces nanoszenia na karoserię specjalnie przygotowanej folii z nadrukiem. Aby tego dokonać, wymagany jest odpowiedni, profesjonalny sprzęt, który zarazem musi być bezpieczny dla auta. Nie mniej ważne są też umiejętności osób podejmujących się tego zadania.

Oklejanie samochodów zaczyna się od przygotowania ich do czynności mających na celu zaaplikowanie folii. Zalicza się do tego dokładne umycie i wyczyszczenie karoserii środkami chemicznymi wysokiej jakości, a następnie identyfikacja wszelkich uszkodzeń i rdzy. Mogą one wpłynąć na trwałość naniesionej reklamy, dlatego tak ważne jest ich wcześniejsze wyeliminowanie. Dopiero po tym można przystąpić do właściwej pracy.

Co daje oklejanie auta?

Przystosowanie samochodu do celów marketingowych niesie za sobą sporo korzyści. Przede wszystkim pozwala na zwiększenie świadomości marki u potencjalnych klientów wszędzie tam, gdzie aktualnie znajduje się taki pojazd. Reklama na samochodzie to w zasadzie kolejna forma reklamy mobilnej, bardzo popularnej i nowoczesnej, a jednocześnie nieinwazyjnej dla odbiorców na ulicy.

Duży zasięg reklamy to tylko jeden z plusów wynikających z oklejenia pojazdu informacjami marketingowymi. Ogromne znaczenie ma również dodatkowe zabezpieczenie karoserii, ponieważ aplikowana folia cechuje się dużą trwałością na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Zapewnia to zwiększoną ochronę samego pojazdu. Folia zatrzymuje m.in. drobiny soli oraz niewielkie otarcia przed uszkodzeniem lakieru seryjnego.

Ponadto oklejanie auta może stanowić świetną alternatywę dla malowania samochodu. Jest to coraz powszechniejsze rozwiązanie, na które decydują się klienci poszukujący dodatkowej ochrony.

Jakie pojazdy mogą być oklejane?

Folia do oklejania może być zastosowana wszędzie tam, gdzie tylko pojawi się taka potrzeba. Chociaż dla ułatwienia mówi się, że aplikuje się ją na samochód, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojawiła się także na tramwaju, autokarze czy autobusie. Trzeba pamiętać, że folia jest elementem reklamy mobilnej, a same pojazdy mają zbliżoną konstrukcję zewnętrzną (pod kątem zastosowanych materiałów na powierzchni), która z drobnymi zmianami może zostać wykorzystana w tym samym celu. Przed stworzeniem reklamy i jej naniesieniem na pojazd trzeba jedynie mieć na uwadze większą powierzchnię, jaka ma zostać objęta folią.

Jeśli chodzi o pozostałe dwuślady, folia do oklejania samochodu pochodząca z naszej firmy nada się doskonale na auta osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. To one najczęściej zostają poddane czynnościom mającym przemienić je w reklamę mobilną. Nietrudno zauważyć, że wiele pojazdów dostawczych posiada przynajmniej prostą informację o firmie, do której należy, co pozwala w łatwy sposób zidentyfikować markę.
 

Jaki jest sposób oklejania samochodu?

Sposób oklejania auta różni się w zależności od rodzaju użytej folii. Na rynku istnieje ich kilka i każda przeznaczona jest do odmiennych powierzchni i pełnienia innej funkcji. Foliowanie samochodu przy użyciu właściwego produktu jest kluczowe dla uzyskania zadowalającego efektu – długotrwałego i estetycznego.
jakie pojazdy mogą być oklejane
Jednym z popularnych rodzajów folii jest folia sztywna. Służy ona do oklejania powierzchni płaskich. Jest dosyć tania i niezbyt gruba, a jej aplikowanie na karoserię nie przysparza żadnych problemów. Sposób polega na nakładaniu folii na mokrą powierzchnię, którą potem dociąga się za pomocą opalarki, a następnie wygładza specjalnymi tackami. Idealnie sprawdza się w miejscach, gdzie nie ma żadnych zagłębień lub wypukłości.

Kolejne przykładowe rozwiązanie stanowią folie wylewane. Zrobione z bardzo cienkiego materiału są podatne na każde kształtowanie. W ich przypadku należy utrzymać odpowiednio wysoką temperaturę, która pozwoli dopasować folię do różnych krzywizn i wgłębień na elementach samochodu. Następnie należy ją wygładzić za pomocą tacek w taki sposób, aby nie zostały żadne bąbelki powietrza, które zniszczyłyby cały efekt. Jest to czasochłonne i zdecydowanie droższe rozwiązanie, ale też nieporównywalnie ładniejsze i przydatniejsze w przypadku oklejania całego pojazdu – w innym przypadku mogą pojawić się niechciane defekty.

Czy części auta są demontowane podczas naklejania folii?

Folia na samochód, aby była prawidłowo nałożona, nie może natknąć się na przeszkody, które naruszyłyby jej wytrzymałość. W przeciwnym razie mogłoby się zdarzyć, że folia przedwcześnie traciłaby na swojej wartości użytkowej i walorach estetycznych.

Wynika z tego, że nierzadko może zajść potrzeba demontażu niektórych elementów samochodu po to, aby można było bezpiecznie i przy utrzymaniu wszystkich standardów nałożyć folię reklamową. Aby wykończenie mogło przebiec zgodnie z zasadami sztuki, zazwyczaj rozmontowuje się na czas wykonywania tych czynności takie części jak klamki, lusterka czy zderzaki. Jednak jeśli zachodzi potrzeba oklejenia całego zewnętrza samochodu, włącznie z wgłębieniami, zaleca się także demontaż drzwi.

Wszystko uzgadniane jest z klientem, dlatego nie ma powodów do obaw, że jakakolwiek zmiana zostanie dokonana bez Państwa wiedzy i akceptacji. Po zakończeniu aplikowania folii wszystkie części wracają na swoje miejsce w odmienionym już pojeździe. Należy pamiętać, że do osiągnięcia jak najlepszego efektu niektóre czynności są niezbędne.

Jak długo trwa proces oklejania auta?

Reklama na auto jest swojego rodzaju sztuką, a tej nie da się dowolnie przyspieszać lub wydłużać. Wszelkie prace muszą zostać wykonane starannie i w z góry określonej kolejności. Oklejanie nie należy też do najprostszych zadań. W związku z tym może potrwać nawet kilka dni. Na ostateczny termin wpływają takie czynniki jak wielkość zamówienia i rozmiar powierzchni, która ma zostać pokryta folią reklamową. Mała reklama na jednym samochodzie osobowym zostanie wykonana znacznie szybciej, niż wielkopowierzchniowa na flocie pojazdów ciężarowych. Nasze studio zawsze z góry informuje o planowanym terminie oddania samochodów do użytku.

Malowanie czy oklejanie auta – co wybrać?

Zmiana koloru auta przy pomocy folii to praktyczne i często wybierane rozwiązanie. Jest jedną z opcji przemiany samochodu przy jednoczesnym zapewnieniu mu dodatkowej ochrony przed promieniami UV czy innymi czynnikami zewnętrznymi.

Wpływa to na wydłużenie dobrego wyglądu pojazdu. Nieuszkodzoną w sposób mechaniczny folię wymienia się średnio co 5 lat i więcej. Z tego powodu lepszą inwestycją może okazać się właśnie oklejenie auta. Folię nakłada się tak, aby w żadnym miejscu nie było widać poprzedniego koloru pojazdu.

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb – czasem wystarczy tylko pomalowanie auta, a czasem warto zastanowić się nad praktyczną alternatywą.

Czy folia chroni lakier?

Jak już zostało wspomniane, folia stanowi dodatkowe zabezpieczenie karoserii, w tym lakieru użytego do jej zabarwienia. W ten sposób udaje się pozbyć problemu zarysowanego lakieru, ponieważ jakakolwiek ingerencja czynników zewnętrznych trafia najpierw na ochraniającą go folię.

Czy naklejana folia może uszkodzić lakier?

Jeśli za proces nanoszenia folii na samochód odpowiadają profesjonaliści dysponujący odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i sprzętem, takiego ryzyka w ogóle nie ma. Nasze studio reklamowe stawia wyłącznie na w pełni wykwalifikowaną kadrę. Dzięki takiemu podejściu gwarantujemy nie tylko estetyczne wykończenie, ale również bezpieczne.

Czy jest gwarancja na oklejanie auta?

To zależy od wykonawcy usługi. Studio Reklamowe Printer oferuje dwuletnią gwarancję na wszystkie zrealizowane zlecenia. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów czy wątpliwości udzielamy natychmiastowej pomocy i dokonujemy korekty.

Oklejanie samochodów – ile kosztuje?

Ostateczna cena zależy od szeregu czynników. Należą do nich: poziom wykwalifikowania kadry pracowniczej, wielkość zamówienia, jakość użytych materiałów, rodzaj samochodu wymagającego oklejenia i czas potrzebny na realizację. W przypadku pojawienia się dodatkowych wymagań, które można wprowadzić do zlecenia, koszt ulega zwiększeniu.

Ze względu na wygodę naszych klientów cennik usługi ustala się indywidualnie po podsumowaniu powyższych czynników. Zazwyczaj jest to koszt rzędu kilku tysięcy złotych w przypadku małych aut i rośnie proporcjonalnie do wielkości pojazdu oraz pozostałych składników.

Do kogo skierowana jest oferta oklejania pojazdu?

Nasza oferta w pierwszej kolejności na pewno zainteresuje wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają stosunkowo taniej i gwarantującej duży zasięg reklamy swojej działalności. Obsługujemy zarówno małe, średnie, jak i bardziej rozwinięte firmy oczekujące najlepszej jakości wykonania – od procesu projektowego aż do wykończenia. To nie tylko ułatwienie, ale również dobra inwestycja we własną firmę.

Nie zmienia to jednak faktu, że z oferty mogą skorzystać również osoby prywatne, które chciałyby nie tylko zmienić kolor samochodu, ale również zadbać o dodatkową ochronę zapewnianą przez folię. Ponadto na prywatnym samochodzie można umieścić nie tylko reklamy, ale również unikatowe wzory czy napisy, dodające pojazdowi charakteru.

Jak wygląda proces powstawania takiej formy reklamy?

Działając od wielu lat na rynku, wypracowaliśmy styl pracy, który odpowiada zapotrzebowaniu sygnalizowanemu przez naszych klientów. Reklama na samochodzie jest formą sztuki, która ma pełnić dwie funkcje – estetyczną oraz użytkową. Mając to na uwadze, do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo już od samego początku.

Jeśli tylko zachodzi taka potrzeba możemy opracować reklamę od samej jej koncepcji. Oczywiście oklejanie samochodów przysłaną do nas wcześniej propozycją nie jest żadnym problemem. W każdym innym przypadku nasi specjaliści od marketingu mogą stworzyć formę od podstaw. Następnie przygotowywana jest wizualizacja projektu i doszlifowanie wszystkich szczegółów. Każdy etap jest stale konsultowany z klientem, aby mieć pewność wykonania takiej reklamy, która odzwierciedli zamysł i potrzeby naszych zleceniodawców.

Gotowy i zaakceptowany projekt jest w końcu drukowany na najwyższej jakości materiale. Wykorzystana do tego folia do oklejania sprawdza się w każdych warunkach. Druk, laminowanie i wycinka to czynności bezpośrednio poprzedzające oklejenie samochodu. Jest to żmudna praca wymagająca umiejętności oraz odpowiednich narzędzi, ale tylko ona gwarantuje satysfakcjonujący efekt.

Ostatnim krokiem jest foliowanie samochodu. Zwieńczenie całego procesu – od koncepcji do realizacji – jest najistotniejsze, dlatego przykładamy do tego szczególną wagę. W momencie oddania samochodu z powrotem do rąk klienta można już uznać, że zamienił się on w mobilną formę reklamy.

Czy warto okleić samochód folią?

Przed podjęciem właściwej decyzji warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Przede wszystkim – czy ofoliowanie ma zawierać reklamę, czy celem jest jedynie zmiana koloru auta?

W pierwszym przypadku odpowiedź brzmi: tak, warto. Jest to jedyny wytrzymały i zwracający uwagę sposób na skuteczną reklamę na samochodzie. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić, ponieważ jej zasięg jest znacznie wyższy, niż w przypadku zastosowania innych form marketingu. Dla przykładu przeznaczenie części budżetu na reklamy w internecie będzie codziennie go uszczuplać, niezależnie od tego, czy przynosi jakieś efekty. Z kolei oklejanie aut jest jednorazowym wydatkiem, na który przez wiele lat nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów. Nie oznacza to jednak, że zastępuje wszystkie inne formy reklamy – ale może je uzupełniać lub stanowić dla nich alternatywę.

czy warto okleić samochód folią

W przypadku zmiany koloru samochodu odpowiedź również może brzmieć: tak, warto. Wpływa na to przede wszystkim cena takiej usługi, która jest niższa od standardowego, popularnego malowania pojazdu lakierem. Ponadto przy zastosowaniu tej techniki znacznie łatwiej uzyskać wymarzony kolor. Ta propozycja jest w szczególności kierowana do klientów indywidualnych, którzy szukają sposobu na wyróżnienie samochodu na tle innych środków transportu, ale również zapewnienia mu odpowiedniej ochrony przed szkodliwymi czynnikami. Warto pamiętać, że folia na samochód dobrze zabezpiecza pojazdy dzięki dodatkowej warstwie. Dodatkowo do takiej folii nie przykleja się tak łatwo kurz ani inne drobinki, które mogłyby wpłynąć na ogólny wizerunek dwuśladów.

Czy reklama na auto sprawdzi się w każdym biznesie?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie ze względu na istnienie wiele różnych branż. Z pewnością do oklejania samochodów są najbardziej skłonne firmy świadczące usługi lub sprzedające produkty dla masowego odbiorcy. Jednak praktyka pokazuje, że korzystają z tego także pozostałe przedsiębiorstwa.

Trzeba jednak pamiętać, że reklamą na samochodzie nie musi być wyłącznie logo firmy. To może być również wizytówka, która zawiera krótkie, lecz ważne dla obserwatora informacje, takie jak np. numer telefonu czy adres mailowy przedsiębiorstwa wraz z krótką charakterystyką. Nierzadko firmowe samochody z reklamą łatwiej zapadają w pamięć, niż jakiekolwiek inne formy poszerzania świadomości marki. Dlatego można zaryzykować stwierdzenie, że niemal wszystkie branże mogą być potencjalnie zainteresowane taką formą reprezentacji swoich usług.

Jeśli interesuje Państwa cennik naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością nie zawiedziemy pod tym kątem, ponieważ staramy się utrzymać konkurencyjną ofertę na rodzimym rynku.

facebook