Kasetony reklamowe w Krotoszynie

Kasetony reklamowe Krotoszyn

Kasetony reklamowe w Krotoszynie
Wysokiej jakości kasetony świetlne w Krotoszynie

Jako profesjonalny producent kasetonów z wieloletnim doświadczeniem, możemy zaproponować Państwu szeroką ofertę produktową. Każdy oferowany przez nas kaseton wykonany jest z solidnych i trwałych materiałów. Proponujemy kasetony reklamowe stworzone w całości z plexi, z dibondu z wyfrezowanymi znakami i literami, a także z licem winylowym oraz z licem z plexi na aluminiowych profilach.

Nasze kasetony jednostronne charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, mgła, wysoka lub niska temperatura. Dzięki temu bez problemu mogą być montowane wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, bez obaw o zniszczenie czy utratę swych właściwości.

Czytaj więcej

W kasetonach stosujemy wysokiej klasy oświetlenie LED. To nowoczesna, a przy tym trwała i energooszczędna metoda oświetleniowa. Cechuje się niskim zużyciem prądu w porównaniu do neonów czy jarzeniówek, a przy tym bardzo intensywnym światłem.

Kasetony jako profesjonalna reklama

Podświetlane kasetony to niezmiennie jeden z najpopularniejszych i przede wszystkim najbardziej skutecznych rodzajów reklamy. Spełnia znakomicie przede wszystkim cele wizerunkowe i informacyjne.

Cennik kasetonów reklamowych Krotoszyn

W naszej ofercie znaleźć można tanie kasetony cechujące się konkurencyjną ceną przy zachowaniu wysokiej klasy produktu. Jeśli interesuje Państwa kaseton o konkretnych wymiarach, wyglądzie i kształcie, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy szczegółową wycenę kasetonu wedle określonych wytycznych.

 

Kasetony reklamowe w Krotoszynie

Prowadzimy działalność na terenie miast:

facebook