Kasetony reklamowe w Lubinie

Kasetony reklamowe Lubin

Kasetony reklamowe w LubinieProfesjonalne kasetony świetlne w Lubinie

Kasetony to wyjątkowo elegancka i - co ważne - skuteczna reklama zewnętrzna, której celem jest podkreślenie pozytywnego wizerunku oraz profesjonalizmu firmy. Nasz asortyment obejmuje kasetony reklamowe różnego rodzaju. Proponujemy standardowe kasetony jednostronne w profilach aluminiowych oraz wykonane z dibondu oraz z plexi, w których to kasetonach boki są zaginane i tworzą jedną bryłę, czego efektem jest jednakowy kolor całości kasetonu – zarówno po bokach, jak i na froncie.

Każdy oferowany przez nas kaseton charakteryzuje się dokładnością wykonania oraz zastosowaniem wytrzymałych i trwałych materiałów, dzięki czemu nasze produkty zachowują doskonały wygląd przez długi czas. W produkcji stosujemy nowoczesne surowce i tworzywa. Do oświetlenia stosujemy żarówki LED.

Czytaj więcej

Cennik kasetonów Lubin

Nasza oferta obejmuje znakomitej klasy, a przy tym tanie kasetony. Jako producent kasetonów z wieloletnim doświadczeniem, możemy zagwarantować Państwu świetny wygląd i jakość produktu. Realizujemy zamówienia o dowolnych kształtach i rozmiarach. Wykonujemy standardowe i podświetlane kasetony według projektu klienta. Jeśli jest taka potrzeba, nasz dział graficzny może również bezpłatnie wykonać dla Państwa projekt kasetonu.

Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów drogą mailową, telefoniczną lub osobiście w siedzibie firmy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i fachowo doradzimy w zakresie kasetonu najlepiej odpowiadającego danym potrzebom i oczekiwaniom.

 

Kasetony reklamowe w Lubinie

Prowadzimy działalność na terenie miast:

facebook