Aktualności » Zalety reklamy w podświetlanych szyldach
Strona główna » Aktualności » Zalety reklamy w podświetlanych szyldach

Zalety reklamy w podświetlanych szyldach

Reklama świetlna należy do jednej z najskuteczniejszych metod promowania marki, produktu lub usługi w przestrzeni publicznej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych współcześnie na ulicach można zobaczyć oświetlane telebimy, billboardy, kasetony, citylighty oraz szyldy reklamowe. Te ostatnie od lat są często wybieranymi przez przedsiębiorców nośnikami. Można je montować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Dlaczego podświetlane szyldy to tak popularna forma promocji? Ze względu na swoje liczne zalety. Wśród nich warto wymienić przede wszystkim niewielkie koszty produkcji. W porównaniu do dużych billboardów, telebimów nie wymagają wielkich nakładów finansowych. Mają także lepszą skuteczność niż ulotki, które bardzo często chwilę po ich wręczeniu, trafiają do kosza.

Kolejną zaletą szyldu reklamowego jest jego trwałość oraz odporność na rdzewienie, zabrudzenia czy działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Dzięki temu podświetlane szyldy zawsze prezentują się niezwykle efektownie w przestrzeni miejskiej. Klienci idąc po zmroku chodnikiem, widzą je z dużych odległości i mimowolnie zawieszają na nich wzrok.

Kolejny ogromny plus to szeroki wybór różnego rodzaju materiałów, potrzebnych do stworzenia produktu. Szyld reklamowy może zostać wykonany ze szkła, płyty PCV, pleksi, stali, mosiądzu, dibondu, a także drewna.

Nowoczesną alternatywą dla szyldu jest kaseton reklamowy, który pokrywają wysokiej jakości folie do podświetleń. Zabezpieczają one powierzchnię nośnika przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz znacznie poprawiają estetykę wizualną. Dzięki foli do podświetleń wydruki cechują się bardzo wysokim nasyceniem i kontrastem, a kolory mają większą wyrazistość oraz intensywność.

Reasumując, osobom szukającym skutecznego, trwałego i przykuwającego uwagę klientów nośnika reklamowego polecamy podświetlany szyld reklamowy. W celu stworzenia ciekawego projektu, zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnych agencji reklamy, wykorzystujących specjalistyczną wiedzą, jak również nowoczesne rozwiązania technologiczne.

facebook