Aktualności » Szyld płaski czy przestrzenny – które rozwiązanie wybrać?
Strona główna » Aktualności » Szyld płaski czy przestrzenny – które rozwiązanie wybrać?

Szyld płaski czy przestrzenny – które rozwiązanie wybrać?

Coraz większa dostępność różnego rodzaju produktów i usług sprawia, że przedsiębiorcy szukają efektywnych metod dotarcia do klienta. Tradycyjną - i jak się okazuje - wciąż niezmiennie skuteczną formą jest szyld reklamowy.

Szyldy reklamowe umieszczane są na sklepach, biurowcach lub budynkach mieszkalnych. Możemy je spotkać na zewnątrz, ale także wewnątrz obiektów, np. w postaci tablic informacyjnych. Ich zadaniem jest nie tylko poinformowanie klientów o miejscu działalności firmy czy dostępności danej usługi, ale także szerokie rozreklamowanie przedsiębiorcy.

Znajdź odpowiedni szyld dla swojego przedsiębiorstwa

Szukając szyldów firmowych, wiele osób zastanawia się, czym różnią się szyldy reklamowe płaskie od przestrzennych i jaki rodzaj najlepiej wybrać. 

Szyld przestrzenny doskonale sprawdzi się na dużym obiekcie. Reklama umieszczona na tablicy o odpowiedniej wielkości, wyposażonej w elementy przestrzenne, z pewnością zwróci uwagę kierowców oraz przechodniów. Szyld sklepowy w formie przestrzennych liter w sposób estetyczny i prestiżowy poinformuje klientów o produktach i usługach dostępnych w danym miejscu.

W przypadku małej powierzchni warto zdecydować się na kupno szyldu płaskiego. Doskonale opisze działalność firmy, a estetycznie dopasowany wkomponuje się w otaczającą go przestrzeń. Dodatkowo taki szyld nie wymaga dużych nakładów finansowych. Najczęściej stosowanym materiałem przy produkcji szyldów płaskich jest dibond, który jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym na wysoką temperaturę.

Aby dodatkowo podkreślić na przykład szyld sklepowy, warto go odpowiednio podświetlić. Efektowne zastosowanie LED-ów skutecznie przyciągnie wzrok potencjalnych klientów.

W Studio Reklamy Printer oferujemy najwyższej jakości szyldy płaskie i przestrzenne, które mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub jako wolnostojąca tablica za pomocą dodatkowych konstrukcji. W zakresie naszych usług jest jego projekt, produkcja i montaż. Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami. Doświadczona obsługa odpowie na wszystkie pytania.

facebook