Aktualności » Rodzaje reklamy w przestrzeni miejskiej
Strona główna » Aktualności » Rodzaje reklamy w przestrzeni miejskiej

Rodzaje reklamy w przestrzeni miejskiej

Zbudowanie wizerunku firmy i dotarcie do potencjalnych klientów to jedno z największych wyzwań stojących przed każdą marką. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz i pragniesz zbudować mocną pozycję na rynku, czy działasz już od dłuższego czasu i chcesz dotrzeć do nowej grupy docelowej, reklama w przestrzeni miejskiej jest jednym z najlepszych, a przy tym najbardziej opłacalnych sposobów na zaistnienie w świadomości klientów.

Stojący przy drodze billboard w dużym formacie sprawi, że Twoją reklamę, logo Twojej firmy czy informację zobaczą nawet tysiące osób każdego dnia. Banery rozmieszczone przy głównych arteriach komunikacyjnych pomogą Ci rozwinąć biznes i zyskać nowych klientów. Nasze billboardy odznaczają się doskonałą jakością, są odporne na trudne warunki atmosferyczne, wydrukowane na nich kolory nie blakną, a możliwość podświetlenia sprawia, że działają na Twoją korzyść przez całą dobę. Banery drukujemy na markowym sprzęcie, a do tego specjalnie je wzmacniamy, aby spełniały swoje zadanie przez długi czas.

Nowoczesne pylony reklamowe

Pylony reklamowe należą do jednych z najbardziej prestiżowych sposobów na zbudowanie mocnego przekazu na temat marki. Oparte na stabilnej konstrukcji, odporne na działanie deszczu, śniegu czy wiatru posiadają podświetlenie, dzięki czemu są widoczne w nocy, a także w słabych warunkach pogodowych. Najczęściej pylon umieszcza się przy wjeździe na teren firmy – dodając jej prestiżu.

Możliwość zaprojektowania i wykonania pylonów w wielu różnych formatach sprawia, że bardzo łatwo dopasować je do potrzeb klientów. Korzystają z nich również stacje benzynowe oraz sieci przydrożnych restauracji, informując o swoim położeniu, cenach paliw bądź aktualnej ofercie.

Produkowane przez nas pylony mogą być odporne na promieniowanie UV oraz zabrudzenia. Zawarte na nich informacje będą czytelne przez długi czas.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą reklam w przestrzeni miejskiej. Dzięki nam Twoja marka będzie rozpoznawalna i zyska większą renomę.

facebook