Reklama świetlna w Świdnicy
Reklama świetlna w Świdnicy

reklama świetlna i przestrzenna Świdnica

Zakres prac polegał na produkcji i montażu  reklamy świetlne  apteki i drogerii w Świdnicy przy ul. Żeromskiego  Oznakowanie lokalu w Świdnicy  to  kasetony reklamowe  z lakierowanego  Dibonu oraz reklama świetlna dwustronna wielkogabarytowa.  Na elewacji placówki w Świdnicy zamontowaliśy tablice reklamowe, prace uzupełniono  poprzez wyklejanie  witryn okiennych grafiką z folii samoprzylepnej. Reklama świeltna, zwłaszczaa kasetony reklamowe to najbradziej zauważalne  ewementy reklamy zewnętrznej w tej części Świdnicy.

Wysokiej klasy reklama świetlna w Świdnicy i okolicach

Jesteśmy producentem szerokiej gamy profesjonalnych reklam świetlnych różnego rodzaju. W naszym asortymencie znajdują się m.in.: kasetony świetlne, litery przestrzenne 3D, neony, totemy i pylony, a także innego typu formy przestrzenne. Oferowana przez nas reklama podświetlana LED to znakomity sposób na zaistnienie i zaprezentowanie swojej oferty przez firmy szerokiemu gronu odbiorców. Świetlne kasetony czy litery spełniają doskonale funkcję wizerunkową oraz informacyjną, docierając do klienta i pozwalając na skuteczne zapisanie się w jego pamięci. Precyzja i estetyka wykonania naszych reklam gwarantuje znakomity wygląd produktu.

Czytaj więcej

Każda reklama podświetlana z naszej oferty wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i tworzyw. Cechuje się wyjątkową trwałością i wytrzymałością, dzięki czemu zachowuje swój znakomity wygląd i przede wszystkim właściwości przez wiele lat. Dzięki zastosowaniu diod i taśm LED, proponowane przez nas reklamy świetlne są również energooszczędne.

Cennik reklamy świetlnej – Świdnica

Jako wykonawca reklamy podświetlanej z długoletnim doświadczeniem, możemy zagwarantować naszym klientom korzystne i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z nami, celem poznania szczegółowej wyceny konkretnej, interesującej Państwa formy reklamy. Jesteśmy również do dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań o naszą ofertę produktową. Z chęcią wyjaśnimy ewentualne wątpliwości i doradzimy w wyborze reklamy, która najlepiej sprosta Państwa oczekiwaniom.

 

Reklama świetlna w Świdnicy

Prowadzimy działalność na terenie miast:

facebook