Aktualności » Oklejanie tramwajów i autobusów
Strona główna » Aktualności » Oklejanie tramwajów i autobusów

Oklejanie tramwajów i autobusów

Grafiki marketingowe umieszczane na autobusach i tramwajach stanowią jeden z najefektywniejszych oraz najbardziej rentownych rodzajów reklamy zewnętrznej. Dzieje się to z wielu powodów. Pierwszym z nich są relatywnie niskie ceny najmu takiej powierzchni - nierzadko o wiele bardziej atrakcyjne niż w przypadku np. bilbordów lub fasad budynków usytuowanych w ruchliwych częściach miasta. Kolejną przyczyną sukcesu oklejania pojazdów publicznych jako formy reklamy jest również możliwość wykorzystania niemal całego obszaru karoserii autobusu lub tramwaju do swoich potrzeb. Finalnie daje nam to naprawdę dużą powierzchnię reklamową oraz spory potencjał kreatywny, pozwalając przyciągnąć uwagę potencjalnych odbiorców.

Taki typ reklamy zewnętrznej odznacza się ponadto mobilnością, optymalnym czasem ekspozycji, a także szerokim zasięgiem. Jeśli chodzi o ten ostatni wspomniany czynnik, warto także zaznaczyć, że pojazdy komunikacji miejskiej miesięcznie pokonują trasy o długości oscylującej w graniach kilkudziesięciu tysięcy kilometrów, przemierzając zarówno peryferie miasta, jak i jego ścisłe centrum oraz główne arterie.

Studio Printer - profesjonalna reklama zewnętrzna na autobusach i tramwajach

W ramach naszej oferty proponujemy Ci w pełni kompleksowe usługi w zakresie oklejania pojazdów komunikacji miejskiej, obejmujące m.in. profesjonalne doradztwo, wsparcie w ramach spraw formalnych, opracowanie projektu wraz z jego wizualizacją, a także przygotowanie, produkcję, montaż oraz demontaż reklam. W zależności od Twoich potrzeb możemy wykleić autobus lub tramwaj w całości albo zaaplikować daną grafikę wyłącznie na ich wskazanych przez Ciebie elementach.

Do nakładania grafik na karoserię pojazdów stosujemy najczęściej folię monomeryczną z dodatkowym zabezpieczeniem w formie laminatu ochronnego. W przypadku okien korzystamy z foli typu One Way Vision. Niezależnie od zastosowanych technik aplikacji reklamy naszym klientom udzielamy dwuletniej gwarancji na jej przyczepność oraz stabilność kolorystyczną.

Jeśli zatem zainteresowała Cię możliwość podjęcia współpracy z naszą firmą w zakresie reklamy zewnętrznej na autobusach i tramwajach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

facebook