Aktualności » Odswież logo twojej firmy literami przestrzennymi
Strona główna » Aktualności » Odswież logo twojej firmy literami przestrzennymi

Odswież logo twojej firmy literami przestrzennymi

Aby skutecznie promować swoją firmę, warto zadbać o wyeksponowanie jej nazwy i logo. Niezależnie od wybranej techniki, nośnik reklamowy powinien prezentować się elegancko i profesjonalnie, wpływając pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa. Wymagającym klientom, którzy chcą zainwestować w coś ciekawszego niż zwykły szyld, polecamy litery 3D – zarówno klasyczne, jak i podświetlane na różne sposoby.

Gdzie sprawdzą się litery przestrzenne?

Zastosowanie efektu trójwymiarowości w prezentacji nazwy firmy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zechcesz zadbać o dobrą widoczność i zwrócić uwagę otoczenia. Wielkoformatowe litery nadają się do montażu na dużych wysokościach – dachach budynków czy elewacjach wieżowców. W połączeniu z podświetleniem LED w wybranym kolorze stają się łatwe do odczytania z daleka, pod różnymi kątami, a także w ciemności czy podczas deszczu. Ponadto litery przestrzenne o mniejszej wysokości warto wykorzystać zamiast szyldu reklamowego nad drzwiami lokalu. Dobrym pomysłem jest również ich montaż wewnątrz budynków – jako oznaczenie poszczególnych stref biura, sklepu czy hotelu, ułatwiające poruszanie się klientom i pracownikom.

Rodzaje liter i technologia

Spośród typów liter przestrzennych warto wyróżnić te zwykłe i podświetlane, montowane do elewacji, a także nadające się do postawienia na półce jako stylowy element wystroju wnętrza. Klasyczne litery trójwymiarowe składają się z materiałów o wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych. Do produkcji używamy styroduru, który pokryty jest licem z plexiglasu. Ostateczne wykończenie akrylem pozwala nadać im dowolny kolor, wpisujący się w przyjętą identyfikację wizualną firmy. Grubość gotowego produktu może wahać się od 2 do nawet 20 cm, zależnie od wymagań klienta. Litery podświetlane wykonujemy techniką Alurapid, łączącą kilka surowców i technik. Panele LED mogą być umieszczone wewnątrz nośnika, emitując światło od frontu lub po bokach. Istnieje także opcja zamontowania ich za napisem, który musi zostać odsunięty od ściany na tzw. dystansach. Rezultatem jest ciekawy efekt poświaty.
facebook