Aktualności » Jaką reklamę świetlną wybrać?
Strona główna » Aktualności » Jaką reklamę świetlną wybrać?

Jaką reklamę świetlną wybrać?

Na swoją firmę można zwrócić uwagę na wiele sposobów. Jednym z najskuteczniejszych jest montaż reklam podświetlanych – przykuwających spojrzenia i widocznych z daleka nawet w ciemności oraz przy złej pogodzie. Nośniki tego typu opierają się na technologii LED, a ich forma zależy od miejsca, w którym mają się znaleźć, a także od planowanej funkcji. Jakie reklamy świetlne wyróżniamy?

Kaseton reklamowy

Taka forma podświetlanego nośnika doskonale nadaje się do wykonania widocznego szyldu, na którym znajdzie się nazwa i logo firmy czy też komunikat o charakterze lokalu usługowego. Mogą pojawić się także informacje o godzinach otwarcia sklepu lub na temat oferty, czyli wszystko to, na co warto zwrócić uwagę klienta. Kasetony przeznaczone do montażu wewnątrz budynków wykonujemy z plexi, natomiast do zewnętrznych polecamy materiały odporne na działanie czynników atmosferycznych – dibond, lica winylowe lub profile z aluminium.

Litery przestrzenne

Dekoracyjne lub proste liternictwo z funkcją podświetlenia panelami LED to rozwiązanie, które wizualnie nawiązuje do popularnych niegdyś neonów. Wyróżnia się wysoką estetyką wykonania oraz profesjonalnym charakterem gotowego produktu. Taka reklama świetlna może służyć do oryginalnego wyróżnienia logo firmy, a także pełnić funkcję dekoracyjną w stylowym biurze. Poszczególne litery powstają z aluminium lub plexi, a podczas produkcji najważniejsza jest precyzja, by możliwe było dokładne odwzorowanie wybranego kroju pisma czy też wyglądu logo.

Pylon reklamowy

Samodzielnie stojąca reklama świetnie nadaje się do montażu przy drogach lub chodnikach i zazwyczaj ma pełnić funkcję nawigującą klienta – informuje o tym, jaka firma zlokalizowana jest w danym miejscu. Pylony można wykonać w wielu różnych rozmiarach, jednak dominują wśród nich nośniki sporej wysokości. Istnieje możliwość zamieszczenia treści z obu stron. Takie rozwiązanie sprawdzi się na przykład, gdy element ma zostać zamocowany przy drodze i powinien być widoczny dla kierowców jadących z dwóch kierunków. Stabilna konstrukcja i dobrze dobrane materiały zewnętrzne zapewniają odporność na niekorzystną pogodę czy korozję.
facebook