Aktualności » Jak przymocować podświetlane litery 3D przestrzenne?
Strona główna » Aktualności » Jak przymocować podświetlane litery 3D przestrzenne?

Jak przymocować podświetlane litery 3D przestrzenne?

Prowadzenie stacjonarnego biznesu wymaga, by firmowe logo było należycie wyeksponowane, widoczne na pierwszy rzut oka, a także na tyle niepowtarzalne, aby potencjalny klient nie pomylił go z żadnym innym. Doskonałym rozwiązaniem spełniającym wszystkie powyższe warunki są litery przestrzenne. Umożliwiają wykonanie podświetlanych banerów reklamowych, cechujących się doskonałą widocznością bez względu na porę dnia czy nocy, a także długim i bezawaryjnym czasem pracy, dzięki zastosowanej technologii led. Materiały, z których wykonuje się banery reklamowe to przede wszystkim: plexi, aluminium, PCV oraz stal nierdzewna.

Litery 3D – trwały montaż widocznej reklamy

Najpopularniejszą i najbardziej oszczędną pod względem czasu metodą monterską pozostaje ta umieszczająca litery 3D na ścianę przy użyciu stelażu. Jego zastosowanie stanowi gwarancję tego, że wszystkie litery 3D banera zostaną zamontowane równo, zapewniając estetyczny wygląd. Ze względu na estetykę warto też zweryfikować, czy kolorystyka baneru nie będzie gryzła się z barwą elewacji. Można oczywiście zamocować baner bez użycia stelaża, jednak ten wariant jest bardziej pracochłonny i wymaga większej ilości czasu oraz precyzji.

W przypadku baneru z podświetleniem ledowym należy ponadto zastanowić się nad wyborem źródła zasilania. Do wyboru mamy baterie lub przewody elektryczne. Pierwsza metoda jest bardziej uniwersalna, jednak wymaga cyklicznej wymiany baterii. Druga pozwala zapomnieć o wymianie źródła energii. Trzeba natomiast dostosować baner do położenia przewodów elektrycznych. Ekonomicznie korzystnym rozwiązaniem w przypadku wyboru zasilania elektrycznego może okazać się inwestycja w zegar kontrolujący pracę baneru.

Po wybraniu odpowiedniej ściany należy przy użyciu poziomicy skontrolować położenie baneru, a następnie oznaczyć miejsca na wywiercone wiertarką otwory, w które następnie trafią kołki montażowe. Kołki należy wbić w ścianę przy użyciu młotka. Ostatnim krokiem jest przykręcenie baneru i uruchomienie zasilania.

facebook