Aktualności » Doskonały sposób na reklamę twojej firmy - Litery przestrzenne
Strona główna » Aktualności » Doskonały sposób na reklamę twojej firmy - Litery przestrzenne

Doskonały sposób na reklamę twojej firmy - Litery przestrzenne

W dobie dzisiejszego natłoku rozmaitych reklam, aby dotrzeć ze swoim przekazem do klienta, trzeba wyróżnić się na tle konkurencji wyrazistą propozycją. Litery przestrzenne są pod tym względem skuteczne przede wszystkim z uwagi na swój duży rozmiar. Wielkość w połączeniu z oryginalnym, pomysłowym i estetycznym wykonaniem sprawia, że elementy doskonale przykuwają uwagę potencjalnych odbiorców.

Kolejną zaletą liter przestrzennych jest ich niezwykle obszerny zakres dostępnych zastosowań. Można skorzystać z nich w celu stworzenia dowolnego rodzaju oznakowania, zarówno wewnętrznego (np. w centrach handlowych) , jak i zewnętrznego (m.in. na dachach i elewacjach budynków). Z liter 3D można także wykonać elementy dekoracyjne, gadżety marketingowe czy też konstrukcje podświetlane, znacznie bardziej przykuwające uwagę potencjalnych odbiorców usług lub produktów danej firmy, niż ich tradycyjne odpowiedniki.

Co możemy Ci zaoferować?

Jeśli chodzi o produkcję oznakowania 3D, dysonujemy ogromnym doświadczeniem oraz kompleksowym i w pełni profesjonalnym zapleczem sprzętowym. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie opracować skuteczną reklamę tego rodzaju od podstaw lub oprzeć projekt na materiałach i zaleceniach przez niego dostarczonych.

Realizujemy koncepcje standardowe, a także bardziej nietypowe, w tym m.in. podświetlane litery przestrzenne. W każdym wypadku dbamy o dużą wyrazistość oraz wysoką precyzję wykonania naszych wyrobów. Ponadto do produkcji reklam 3D wykorzystujemy styrodur malowany akrylem oraz pokrywany dodatkowo warstwą licu wykonanego z plexiglasu. Dzięki temu nasze konstrukcje są nie tylko atrakcyjne wizualnie i efektywne pod względem marketingowym, ale również wytrzymałe, zachowując swój pierwotny wygląd przez wiele lat, niezależnie od intensywności oddziaływujących na nie warunków atmosferycznych.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami i osobiście przekonaj się o skuteczności reklamowej profesjonalnie wykonanych liter przestrzennych.

facebook