Aktualności » Dobry pomysł na wyróżnienie się - Kasetony reklamowe
Strona główna » Aktualności » Dobry pomysł na wyróżnienie się - Kasetony reklamowe

Dobry pomysł na wyróżnienie się - Kasetony reklamowe

W obecnych czasach niemal każda branża na rynku jest niezwykle konkurencyjna. Aby dotrzeć do potencjalnych odbiorców usług lub produktów, trzeba postawić na przekaz, który swoją formą oraz treścią będzie wybijać się ponad przeciętność. Pomysłowo i wyraziście zaprojektowane kasetony reklamowe stanowią jedno ze skuteczniejszych rozwiązań, dzięki któremu można osiągnąć zadowalający efekt.

Do głównych zalet kasetonów należy zaliczyć wiele dostępnych zastosowań. Można wykorzystać je, aby zasygnalizować potencjalnym klientom obecność punktu w centrum handlowym, poinformować ich o najatrakcyjniejszych elementach oferty oznakowaniem zainstalowanym wewnątrz lokalu czy też stworzyć wielkoformatową reklamę w formie świetlnego kasetonu tuż przy ruchliwym skrzyżowaniu.

Kasetony reklamowe są atrakcyjną formą marketingu również ze względu na dobry stosunek ceny do otrzymywanych w zamian efektów. Przy relatywnie niewielkich kosztach projektu, montażu oraz okazjonalnej konserwacji, przez wiele lat będą stanowić niezwykle wydajne źródło nowych klientów dla Twojej firmy.

Studio reklamowe Printer – wysokiej jakości kasetony świetlne

W ramach dostępnej oferty, proponujemy Ci kasetony wykonywane z dibondu, z czołem pokrytym plexiglasem, tkaniną winylową lub poliwęglanem komorowym. Całość konstrukcji osadzona jest w wytrzymałych aluminiowych ramach (o głębokości od 10 do 20 cm) oraz dodatkowo wzmacniana od wewnątrz, poprzez wykorzystanie profili zamkniętych, zapewniających jej wysoką stabilność.

Proponowane przez naszą firmę kasetony reklamowe nadają się do montażu w dowolnej przestrzeni. Są odporne na oddziaływanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu przez długie lata zachowują swój pierwotny wygląd oraz skuteczność marketingową. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie zarówno stworzyć od podstaw, jak i wyprodukować na podstawie gotowego projektu reklamy o dowolnych rozmiarach oraz kształtach.

Jeśli chcesz osobiście przekonać się o możliwościach, zapewnianych przez profesjonalne wykonane kasetony świetlne, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

facebook