Aktualności » Czy warto zainwestować w billboard? 3 zalety tablicy reklamowej
Strona główna » Aktualności » Czy warto zainwestować w billboard? 3 zalety tablicy reklamowej

Czy warto zainwestować w billboard? 3 zalety tablicy reklamowej

Do konieczności inwestowania w wizerunek i marketing swojej firmy nie trzeba nikogo przekonywać. Współczesny świat reklamy oferuje mnogość form promocji - od międzynarodowych kampanii, po drobne ulotki. Niesłabnącą popularnością w świecie reklamy cieszą się billboardy. Co wyróżnia je na tle popularnych środków reklamowych?

Banery reklamowe - zasięg

Tablice zlokalizowane są zazwyczaj wzdłuż największych arterii miejskich. Dzięki dużym rozmiarom widać je z dużej odległości. Reklama wielkoformatowa ma wysoki współczynnik widoczności, gdyż jest dostępna 24 godziny na dobę. Trafia praktycznie do każdej grupy społecznej oraz wiekowej, co sprawia, że istotnie i powszechnie kreuje wizerunek firmy w przestrzeni publicznej.

Billboard a efektywność

Wysoka oglądalność banerów reklamowych, a także czytelne, proste formy wzmacniają ich siłę przekazu. Szybciej i skuteczniej przyciągają uwagę oraz pozostają w pamięci odbiorcy na dłużej, skutecznie budując świadomość marki i oddziałując na decyzje zakupowe. Odpowiednio ulokowany billboard może mieć znaczący wpływ na konwersję, wzrost sprzedaży oraz rozpoznawalność, a więc również na sukces całej kampanii i szybszą realizację celów biznesowych.

Tablice reklamowe - koszty

Szeroki wybór rozmiarów, rodzajów oraz lokalizacji i czasu ekspozycji reklamy wielkoformatowej pozwala na dokładniejsze dopasowanie produktu do możliwości budżetowych przedsiębiorstwa. Ze względu na szeroką rozpiętość cenową oferty, nawet małe firmy mogą niewielkim kosztem skutecznie rozszerzyć obszar swoich działań promocyjnych.

Outoor w rękach specjalistów

Podsumowując, do zalet billboardów należą przede wszystkim:

  • - duży zasięg,

  • - wysoka efektywność,

  • - niska cena.

Rozwiązania, takie jak tablice reklamowe, są bardzo skutecznym narzędziem marketingowym pod warunkiem, że zajmują się nimi profesjonaliści. W naszym biurze reklamy wykonamy sprawdzone narzędzia do budowy przemyślanej strategii promocyjnej. Studio Printer oferuje solidne wykonanie, odważną kreację i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.

facebook