Aktualności » Szybka zmiana koloru samochodu dzięki oklejeniu auta folią
Strona główna » Aktualności » Szybka zmiana koloru samochodu dzięki oklejeniu auta folią

Szybka zmiana koloru samochodu dzięki oklejeniu auta folią

Kolor samochodu mocno wyblakł? Pojawiły się nieestetyczne zarysowania lub zabrudzenia? A może potrzebujesz zamieścić dużą, wyraźną grafikę na własnym pojeździe? W takim razie oklejanie aut to rozwiązanie dla Ciebie!

W ramach usług proponowanych przez Studio Printer możemy wykonać profesjonalne i szybkie oklejenie samochodu specjalnie przygotowaną folią. Dzięki niej auto całkowicie odmieni swoje oblicze. Zyska ponadto dodatkową warstwę ochronną, ponieważ folia jest w stanie zatrzymać wszelkie zabrudzenia, które mogłyby zaszkodzić oryginalnemu lakierowi. Wytrzymały materiał zabezpiecza też przed drobnymi zarysowaniami.

Dodatkową zaletą oklejania aut jest szybkość realizacji. W przeciwieństwie do lakierowania nie zajmuje tak dużo czasu, nie trzeba też czekać, aż nałożony barwnik wyschnie. Lakier schnie przynajmniej tydzień. Z kolei po nałożeniu folii samochód jest od razu gotowy do drogi. W zależności od rozmiarów pojazdu może to potrwać maksymalnie kilka dni. Jako profesjonaliści przywiązujemy uwagę do terminowości – od razu informujemy klienta o czasie potrzebnym do wykonania usługi.

Oklejony samochód to także świetna forma reklamy. Ciekawa grafika zawierająca najważniejsze informacje o firmie (zwłaszcza numery kontaktowe i zakres oferowanych usług/produktów) pojawi się wszędzie tam, gdzie dotrze auto. Taka reklama może mieć więc ogromny zasięg, a co równie ważne: przyciągnie wzrok klientów. Oklejanie świetnie się sprawdza w marketingu, ponieważ jest tanie i można szybko zmienić prezentowane grafiki. Niemal wszystkie firmowe samochody korzystają z tego typu rozwiązania, aby zdobyć kolejnych klientów i podkreślić prestiż przedsiębiorstwa. Dobrze wyglądające auto to wizytówka całej firmy!

Oklejamy folią każdego rodzaju pojazd: od samochodów osobowych, przez auta dostawcze aż po ciężarówki i autobusy. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo, aby otrzymać więcej informacji na temat oklejania aut. Przygotujemy też indywidualną wycenę usługi.

facebook