Aktualności » O czym należy pamiętać, projektując reklamę na pojazd?
Strona główna » Aktualności » O czym należy pamiętać, projektując reklamę na pojazd?

O czym należy pamiętać, projektując reklamę na pojazd?

Pieniądze przeznaczone na reklamę nigdy nie są stracone. Ważne, żeby strategia prowadzenia promocji była przemyślana i zorientowana na konkretny cel. Jeśli zależy Ci na pozyskaniu przypadkowych klientów lub podniesieniu prestiżu firmy, reklama mobilna może okazać się świetnym rozwiązaniem. Oczywiście przy zachowaniu kilku zasad.

Oklejanie aut od strony technicznej

Najlepszym tłem dla reklam i nadruków jest biel. Na białym lakierze samochodu dostawczego każdy kolor reklamy okaże się wystarczająco dobrze widoczny. W związku z tym, jeśli planujesz oklejanie aut nowych, wybierz z oferty pojazdy w jasnym odcieniu. Wówczas możesz pozwolić sobie na wiele więcej w kwestii wyboru wzoru czy doboru barw. Inną zaletą jest to, że biała flota często ma najniższą cenę z całej oferty identycznych modeli.

Reklama na samochodach często będzie widziana tylko przez kilka sekund. Zadbaj o to, żeby przejeżdżający pojazd pozwolił przypadkowym osobom na zapamiętanie cech charakterystycznych. Grafika powinna być prosta, z widoczną nazwą, profilem działalności i adresem lub numerem telefonu. Nie przesadzaj też z jej rozmiarem czy jaskrawością, ponieważ przestanie być czytelna.

Reklama mobilna - wybierz specjalistów

Nie da się ukryć, że reklama mobilna nie jest tania. Samo przygotowanie nadruków na dobrej jakości folii ma wysoką cenę. Dodatkowo wiele firm może zaproponować pokrycie reklamy dodatkową warstwą laminatu. To generuje kolejne koszty, jednak zapobiega odklejaniu się nadruku i jego blaknięciu. W przypadku reklamy na samochodzie nie możesz wybierać wariantów ekonomicznych, ponieważ w perspektywie długoterminowej to po prostu się nie opłaca.

Decydując się na promowanie przedsiębiorstwa w ten sposób, wybierz specjalistów. Wykwalifikowane firmy zadbają o wysoką jakość materiałów i skuteczne przyklejanie grafiki na samochodzie. Z pewnością otrzymasz też kilka projektów do wyboru. Dzięki temu przez długi czas będziesz reklamował swoją firmę w widoczny i estetyczny sposób.

facebook