Aktualności » Formy reklamy zewnętrznej
Strona główna » Aktualności » Formy reklamy zewnętrznej

Formy reklamy zewnętrznej

Reklama outdoorowa w ostatnich latach coraz dynamiczniej się rozwija i pojawia się w coraz to ciekawszych formach i nowszych lokalizacjach. Często tablice reklamowe i billboardy zajmują tak duży procent powierzchni miejskiej, że przechodnie przestają zwracać na nie uwagę. Dlatego dobra kreacja musi wejść w interakcję z przyszłym klientem, żeby zauważył przekaz i zainteresował się ofertą reklamodawcy.

Billboardy i tablice reklamowe

W wielu rodzimych miastach tablice reklamowe znajdują się niemal na każdym budynku. To jeden z podstawowych elementów promocji własnej firmy i informowania o niej klientów. Najprostszą tablicę reklamową zawiesisz przed wejściem do siedziby przedsiębiorstwa lub warsztatu. Możesz też postarać się o umieszczenie takiego elementu w ruchliwym miejscu w przestrzeni miejskiej. Jeśli zależy Ci na lepszym dotarciu do klienta, warto skorzystać z cyfrowych tablic reklamowych, umieszczając je w pobliżu ruchliwych skrzyżowań.

Innym sposobem na reklamę są w billboardy. Na ogrodzeniach posesji przy drogach dojazdowych do miasta można znaleźć też banery. Jeśli dysponujesz mniejszym budżetem, może postawić na taki element promocji własnej firmy. Z kolei przy większych środkach postaw na reklamę wielkoformatową wiszącą na elewacji budynków. Najczęściej w ten sposób dekorowane są ślepe ściany w miejskich kamienicach, czy elewacje niezamieszkałych budynków.

Siatka mesh - sposób nie tylko na reklamę mobilną

Niezwykłe możliwości reklamowania działalności daje siatka mesh. Charakterystyczną cechą tego materiału jest możliwość wykonania nadruku widocznego z zewnątrz. Jednocześnie do wewnątrz obiektu, na którym znajduje się reklama, wpadają promienie słońca, a także widać to, co dzieje się na zewnątrz. Takie elementy reklamowe pojawiają się najczęściej na szybach samochodów firmowych czy autobusów miejskich. Możesz spróbować zainstalować je na ścianach budynków biurowych i komercyjnych, których okna wychodzą na ruchliwą ulicę.

facebook